Zwroty pieniędzy

12.10.2011 | Leszek Kazimierczak

Podczas tegorocznych zapisów do Stowarzyszenia mieliśmy do czynienia z przypadkami, w wyniku których część osób wpłaciła pieniądze na konto, ale nie mogą one zostać przyjęte do Stowarzyszenia lub nie będzie prolongowane ich członkostwo:

1) Osoby, chcące wstąpić do stowarzyszenia wpłaciły pieniądze, lecz nie wysłały deklaracji członkowskiej. Byliśmy świadomi, że mogą wystąpić pewne opóźnienia w dostarczeniu deklaracji, jednak dłużej już na nie nie będziemy czekać.
2) Osoby, chcące prolongować członkostwo, wpłaciły pieniądze, lecz nie zaznaczyły w swoim profilu, że wyrażają wolę przedłużenia członkostwa.

Wszyscy prolongujący członkostwo w Stowarzyszeniu dostali e-maile z informacjami o zaksięgowaniu składki, a Ci, którzy dopiero wstępowali do Stowarzyszenia, dostali ponadto e-maile o przyjęciu deklaracji członkowskiej.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy nie otrzymali właściwych dla siebie e-maili o poinformowanie nas o tym. Chcemy zwrócić pieniądze tym, którzy ze względu na wyżej wymienione przyczyny, nie będą członkami Stowarzyszenia.

Proszę pisać na adres leszek.kazimierczak@aguilablanca.pl, a w treści wiadomości wpisać wszystkie niezbędne dane do dokonania przelewu.

Archiwum