Jak się zapisać?

Ruszyły zapisy do Águila Blanca – Polskiego Stowarzyszenia Kibiców Realu Madryt! Zapraszamy wszystkich polskich madridistas do wstąpienia w szeregi oficjalnej peñi Królewskich. Rekrutacja na sezon 2019/2020 potrwa do 31 października (włącznie) bieżącego roku. We wskazanym okresie należy uiścić składkę członkowską i wpisowe, a także wysłać deklarację członkowską. Co istotne, ten termin obowiązuje również obecnych członków, którzy chcą pozostać w fanklubie na kolejny sezon. Zaznaczamy, że podstawowym wymogiem, zawartym zresztą w naszym statucie, jest ukończenie 18 lat w chwili zapisywania się do Stowarzyszenia. To oznacza, że do Stowarzyszenia wstąpić mogą wyłącznie osoby, które ukończą 18 lat do ostatniego dnia zapisów, czyli do 31 października 2019 roku.

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAPISAĆ

Nadrzędną formą działalności naszego Stowarzyszenia jest organizowanie wspólnych wyjazdów na mecze Realu Madryt. Uczestniczyć w nich mogą jedynie zarejestrowani członkowie Stowarzyszenia. Dodatkowo na wszystkich członków Stowarzyszenia, zarówno tych nowych, jak i tych prolongujących członkostwo, czeka w nadchodzącym sezonie szereg atrakcji, takich jak tradycyjne spotkania w gronie madridistas i zniżki w placówkach partnerskich, na przykład u współpracującego z nami od samego początku internetowego sklepu sportowego PodStadionem.pl.

Co ważne, w tym roku legitymacje członkowskie zostaną wyprodukowane przez Real Madryt! Klub pamięta o fanach na całym świecie i chce zaznaczyć, że wszyscy madridistas są jedną wielką rodziną, wobec tego członkowie oficjalnych peñi otrzymają karty wprost z Madrytu! Okazując taką legitymację, jej właściciel m.in. otrzyma aż 50% zniżkę na Tour Bernabéu!

Informujemy również, że zorganizowane w nadchodzącym sezonie zloty kibiców będą bezpłatne wyłącznie dla członków Águila Blanca posiadających ważną legitymację członkowską. Dla osób niezrzeszonych przewidziana będzie opłata za wstęp na poszczególne punkty wydarzenia.

JAK ZOSTAĆ NOWYM CZŁONKIEM?

Należy wejść na stronę główną Stowarzyszenia, kliknąć przycisk „Zapisz się” i wypełnić internetowy formularz. Zaznaczamy, że podany przez Was w formularzu adres mailowy powinien być unikatowy – do niego zostanie przypisany numer członkowski.

Ze względu na wymagania postawione przez Real Madryt, w tym roku obowiązywać będą dwie deklaracje członkowskie – jedna w języku hiszpańskim (zostanie przesłana do Klubu – jest to niezbędne, aby otrzymać kartę członkowską!), a jedna w języku polskim. Druk w języku hiszpańskim znajdziecie TUTAJ (jego tłumaczenie i przykład poprawnego wypełnienia przygotowaliśmy dla Was TUTAJ - w tej wersji są dwie strony dokumentu!), natomiast wygenerowaną automatycznie deklarację w języku polskim będziecie mogli pobrać na utworzonych profilach. Zaznaczamy, że oba dokumenty – ten w języku hiszpańskim oraz w języku polskim – należy wydrukować, wypełnić wymagane pola, podpisać i wysłać do 30 października na nasz adres korespondencyjny:
Águila Blanca – Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt
Skrytka pocztowa 34
60-959 Poznań 2
Ważne! Przy wypełnianiu rubryki z numerem telefonu na deklaracji w wersji hiszpańskiej oraz w internetowym formularzu koniecznie dopiszcie odpowiedni prefiks i telefoniczny kod kraju (dla Polski jest to „+48”).

Do Stowarzyszenia dołączyć mogą wyłącznie osoby, które do ostatniego dnia zapisów, czyli do 31 października 2019, ukończą 18 lat oraz będą w posiadaniu ważnego dowodu osobistego lub paszportu. Numer jednego z dokumentów będzie potrzebny do pełnej rejestracji.

Składka członkowska oraz wpisowe wynoszą, podobnie jak w poprzednim roku, 55 złotych (40 złotych składka członkowska + 15 złotych wpisowe). Należy je przelać na podane poniżej konto do 31 października. Zebrane pieniądze zarząd Stowarzyszenia wykorzystuje zarówno przy organizacji zlotów (wynajęcie lokalu, hali do gry w piłkę i tym podobne), jak i do codziennej działalności (prowadzenie księgowości, tradycyjna korespondencja, konsultacje prawnicze).

Wpłaty kierujcie na nasz rachunek bankowy:
Tytuł wpłaty: Składka członkowska i wpisowe, [imię i nazwisko], [numer zgłoszenia]
65 1090 1665 0000 0001 1655 3565
BZ WBK Oddział 3. w Krakowie
Águila Blanca – Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt
ul. Roosevelta 74/14
62-200 Gniezno

Pragniemy zauważyć, że jedynie dopełnienie wszystkich trzech kroków rejestracji – wypełnienie internetowego formularza, wysłanie obu deklaracji członkowskich i wpłata pieniędzy – gwarantuje członkostwo w Stowarzyszeniu.

JAK PROLONGOWAĆ CZŁONKOSTWO Z POPRZEDNIEGO SEZONU?

Ci z Was, którzy byli członkami Águila Blanca w sezonie 2018/2019 i nadal chcą przynależeć do naszego Stowarzyszenia, powinni zalogować się na swoje konto na stronie Stowarzyszenia i kliknąć opcję prolongaty członkostwa. W swoim panelu możecie również zaktualizować adres do korespondencji.

Uwaga! Ze względu na produkcję legitymacji przez Real Madryt niezbędne będzie uzupełnienie dodatkowych danych – w Waszych profilach znajdziecie rubryki takie jak numer socio, numer karty madridista, numer telefonu. Są to dane wymagane przez klub dlatego prosimy o ich wypełnienie. Co ważne, dotychczasowi członkowie Stowarzyszenia, aby otrzymać legitymację z Klubu, powinni wypełnić deklarację członkowską w języku hiszpańskim (dokument znajdziecie TUTAJ, natomiast jego tłumaczenie i przykład poprawnego wypełnienia TUTAJ - w tej wersji są dwie strony dokumentu!). Wskazany druk należy wydrukować, wypełnić, podpisać i wysłać do 30 października na nasz adres korespondencyjny:
Águila Blanca – Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt
Skrytka pocztowa 34
60-959 Poznań 2

Pamiętajcie, przy wypełnianiu rubryki z numerem telefonu na deklaracji w wersji hiszpańskiej oraz w Waszych profilach koniecznie dopiszcie odpowiedni prefiks i telefoniczny kod kraju (dla Polski jest to „+48”).

W przypadku przedłużenia członkostwa opłata wynosi 40 złotych (składka roczna). Należy wpłacić ją na rachunek bankowy Stowarzyszenia do 31 października 2019:
Tytuł wpłaty: Składka członkowska, [imię i nazwisko], [numer legitymacji]
65 1090 1665 0000 0001 1655 3565
BZ WBK Oddział 3. w Krakowie
Águila Blanca – Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt
ul. Roosevelta 74/14
62-200 Gniezno

JAK PROLONGOWAĆ CZŁONKOSTWO, JEŚLI NIE ZROBIŁEM TEGO W POPRZEDNIM SEZONIE?

Ze względu na zaproponowane na tegorocznym walnym zebraniu członków Stowarzyszenia zmiany statutu osoby, które przegapiły opcję prolongaty członkostwa przy okazji poprzednich zapisów, a chciałyby nadal przynależeć do Stowarzyszenia i zachować swój dotychczasowy numer legitymacji członkowskiej, będą miały taką możliwość po raz ostatni. Wystarczy , że w tym roku opłacą zaległą składkę członkowską za „przeoczony” sezon (lub sezony), zaktualizują swoje dane w profilach na stronie oraz prześlą wydrukowany, wypełniony oraz podpisany druk deklaracji członkowskiej w języku hiszpańskim (dokument znajdziecie TUTAJ, natomiast jego tłumaczenie i przykład poprawnego wypełnienia TUTAJ - w tej wersji są dwie strony dokumentu!) do 31 października na nasz adres korespondencyjny:
Águila Blanca – Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt
Skrytka pocztowa 34
60-959 Poznań 2

W przeciwnym razie, jeżeli planujecie ponownie dołączyć do Águila Blanca obowiązują Was te same zasady, które obowiązują osoby zapisujące się po raz pierwszy (czyli wypełnienie internetowego formularza, przesłanie dwóch deklaracji członkowskich i opłata w wysokości 55 złotych – składka + wpisowe).

Jednocześnie informujemy, że otrzymanie deklaracji i wpłat będzie, z przyczyn technicznych, aktualizowane w Waszych statusach zgłoszenia co kilka dni. Potwierdzenia otrzymacie na podany przy rejestracji adres mailowy.

Informujemy również, że ze względu na to, że w tym roku to Real Madryt zajmuje się produkcją legitymacji, numery członkowskie i legitymacje będą odpowiednio przydzielone i wysłane po zakończeniu zapisów, czyli po 31 października. Numery zostaną przydzielone w ciągu maksymalnie dwóch tygodni po zakończeniu procesu rekrutacji, natomiast termin wysłania legitymacji zależy przede wszystkim od Klubu, dlatego trudno określić, ile wyniesie czas oczekiwania.

W razie wszelkich pytań, na które nie znajdziecie odpowiedzi w powyższym tekście, piszcie na adres daniel.manczak@aguilablanca.pl lub aga.borkowska@aguilablanca.pl. Pamiętajcie, że postaramy się odpowiadać na Wasze pytania jak najszybciej, prosimy jednak o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na maile zwrotne.