Nasi partnerzy

Główny partner
r-gol.comInternetowy sklep sportowy r-gol.com

r-gol.com

R-GOL.com to największy sklep piłkarski w Polsce. Ogromny wybór sprzętu wszystkich liczących się producentów, profesjonalna obsługa i atrakcyjne ceny sprawiły, że wybierają nas tysiące miłośników futbolu. Zakupy zrobi u nas każdy - począwszy od najmłodszych, dla których przygotowaliśmy specjalną strefę KIDS, poprzez amatorów, a na profesjonalistach skończywszy. W ofercie mamy ponad 4000 piłkarskich produktów. Naszymi atutami są: darmowa, ekspresowa wysyłka, upominki przy zakupie butów oraz haft na korkach i nadruki na odzieży.

Wszyscy członkowie stowarzyszenia mogą skorzystać z rabatu 10% na cały asortyment produktów dedykowanych Realowi Madryt w sklepie internetowym R-GOL.com, skierowanym do kibiców piłkarskich.

Jak skorzystać ze zniżki? Wejdź najpierw na swoje konto w serwisie AguilaBlanca.pl, podając podczas logowania numer legitymacji i hasło, które zostało wcześniej wysłane na adres e-mail podany przy rejestracji. Po zalogowaniu na swoim koncie znajdziesz indywidualny kod rabatowy, który podasz w trakcie składania zamówienia w sklepie R-GOL.com. Kod jest wielokrotnego użytku, a jego ważność wygasa z końcem listopada. Wszyscy ci, którzy przedłużą członkostwo lub wezmą udział w wakacyjnych zapisach do stowarzyszenia, w listopadzie otrzymają nowe kody.