Wyjazd na spotkanie z Levante UD!

11.02.2014 | Kamil Kamiński

Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt Águila Blanca ma ogromną przyjemność zaprosić na drugi w tym roku wyjazd do Madrytu. Tym razem Królewscy podejmą na Santiago Bernabéu ekipę z Walencji Levante UD.

Wyjazd potrwa cztery dni (7–10 marca 2014 roku), a szacowany koszt wynosi 1380 złotych. W tej cenie zapewniamy: przelot samolotem z Krakowa i z powrotem, zakwaterowanie w hostelu (bez wyżywienia), ubezpieczenie podróżne i bilet na mecz z Levante UD. Wylot z Krakowa planowany jest na przedpołudnie w piątek (7 marca), a powrót poniedziałkowym popołudniem (10 marca).
Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd do Madrytu” na adres kamil.kaminski@aguilablanca.pl. Termin zapisów mija w czwartek 13 lutego 2014 r. o godzinie 18:00.
W e-mailu proszę zawrzeć następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
– numer legitymacji członkowskiej.

Po zakończeniu zapisów, zostanie przeprowadzone losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.

Wyjazd organizowany jest wyłącznie dla członków stowarzyszenia, również tych, którzy zapisali się podczas ostatniej rekrutacji, a nie otrzymali jeszcze legitymacji.

Archiwum