Szczegóły zlotu w Warszawie!

24.05.2018 | Bartosz Radecki

Jeszcze tylko dzisiaj do 21:00 możecie wysyłać swoje zgłoszenia na zlot w Warszawie z okazji finału Ligi Mistrzów! W tym momencie zapisało się już ponad 1200 osób, więc zapowiada się rekordowa frekwencja. Zapraszamy wszystkich do przeżywania tego spotkania w wyjątkowych okolicznościach. Zaczynamy już w piątkowy wieczór imprezą integracyjną. W sobotę spotkamy się podczas walnego zebrania członków, a już od 17:00 zapraszamy do klubu Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, gdzie wspólnie obejrzymy mecz Realu Madryt z Liverpoolem. Poniżej przedstawiamy szczegóły zlotu.

INTEGRACJA
Impreza integracyjna rozpocznie się w piątek 25.05 o godzinie 21:00 w klubie Stereo przy ul. Nowy Świat 21. Wejście do lokalu odbywać się będzie na podstawie listy; otrzymacie wtedy specjalne opaski uprawniające do wejścia do sali VIP, do której wstęp będą mieli tylko inni kibice Realu. Tam będziecie mogli w spokoju porozmawiać, nawiązać nowe znajomości i podtrzymać te już istniejące. W sali głównej odbywać się będzie impreza klubowa w rytmie hitów z lat 80 i 90, którą poprowadzi DJ Gem. Mamy nadzieję, że zabawa będzie trwać do białego rana. Wstęp do klubu jest całkowicie darmowy, a dla osób z naszej listy na barze obowiązują specjalne ceny (piwo/ kieliszek wódki/lampka wina 8zł, zestaw 0,5l wódki + 1l soku 90zł).
Klub Stereo znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, aby się do niego dostać musicie wejść w bramę przy ul. Nowy Świat 21 (obok kawiarni „Amatorska”, bądź przy Al. Jerozolimskich 32 (obok baru mlecznego).
Jeżeli będziecie w Warszawie wcześniej i nie macie pomysłu na spędzenie czasu do 21:00, zachęcamy do umawiania się na wspólne spotkania na naszym wydarzeniu na Facebooku. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że kibiców Realu Madryt spotkacie wcześniej w barze ULUBIONA, słynnym miejscu spotkań kibiców i dziennikarzy piłkarskich. Znajduje się on w drodze do klubu Stereo, przy ul. Nowy Świat 27 (w bramie obok Besuto sushi). Aby dotrzeć stamtąd do Stereo należy przejść przez podwórko i skręcić w lewo przy barze Mikkeller.

WALNE ZEBRANIE
Walne Zebranie odbędzie się 26 maja w Warszawie, w Golden Floor Tower, przy ul.Chłodnej 51 (32 piętro) o godz. 13:00. Wszystkie informacje zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.

MECZ
Na wspólne oglądanie finału Ligi Mistrzów zapraszamy do klubu Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta. Spotkanie obejrzymy w specjalnie wyznaczonej strefie, gdzie wstęp będą mieli wyłącznie kibice Realu Madryt posiadający specjalną opaskę przygotowaną na to wydarzenie (otrzymacie ją przy wejściu do lokalu). W strefie tej znajdzie się kilkaset miejsc siedzących oraz stojących, dostęp do baru i świetna widoczność na 350 calowy ekran. Dodatkowo w sali klubowej znajdującej się tuż obok również znajdzie się kilkaset miejsc i 2 duże ekrany. W całym lokalu jest blisko 30 rzutników oraz kilkanaście telewizorów, na każdym z nich będzie transmitowany mecz. Na miejscu będziecie mogli zagrać w kręgle, bilard oraz spróbować swoich sił na automatach do gier. Kuchnia przygotuje specjalne menu przekąskowe, a przy barze będziecie mogli kupić piwo w promocyjnej cenie (9zł).
W klubie będziecie mogli też kupić specjalne zlotowe koszulki i szaliki

Wstęp do lokalu rozpoczniemy o godzinie 17:00 na podstawie listy. Wejście dla członków Stowarzyszenia jest bezpłatne, pozostali chętni muszą uiścić opłatę w wysokości 10zł. Od godziny 20:00 wstęp do lokalu będzie kosztował 20zł.
Do Hulakula najłatwiej dojechać:

Z Centrum:
Tramwaj linii 18 do przystanku „Platerówek”

Z Dworca Wileńskiego:
Tramwaj linii 20 do przystanku „Platerówek”
Autobus linii 509 do przystanku „PIMOT”

Wszystkie informacje dotyczące dojazdu możecie sprawdzić na stronie jakdojade.pl.

Jeżeli nie możecie przyjechać do Warszawy, zapraszamy do dołączania do spotkań kibiców w waszych miastach. Wszelkie informacje w linku poniżej.
Madridismo Unido!

Archiwum