Pojedź na spotkanie peñi Realu Madryt!

22.05.2012 | Katarzyna Cenian

Z radością informujemy, że Águila Blanca ponownie została zaproszona na spotkanie oficjalnych peñi Realu Madryt, które odbędzie się 3 czerwca w miasteczku sportowym Valdebebas. W zeszłym roku przygotowane przez klub atrakcje przerosły nasze najśmielsze oczekiwania, a bramki zdobytej przez Fernando Redondo nie zapomnimy nigdy.

Dlatego w tym roku chcemy podzielić się niesamowitymi emocjami z jednym z Was! Águilę będą reprezentowały w Madrycie trzy osoby z zarządu oraz członek stowarzyszenia, którego wylosujemy spośród zainteresowanych osób.

Koszt wyjazdu to 700 złotych i obejmuje: przelot na trasie Kraków-Madryt-Kraków (wylot rano 1 czerwca, powrót rano 4 czerwca), trzy noclegi w hostelu, ubezpieczenie, bilet na Corazón Classic Match, w którym zmierzą się weterani Realu Madryt i Manchesteru United, oraz oczywiście wejście na spotkanie w Valdebebas.

Osoby zainteresowane wyjazdem (wyłącznie członkowie stowarzyszenia, co będzie weryfikowane) muszą wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na zjazd peñi” na adres katarzyna.cenian@aguilablanca.pl. W treści wiadomości proszę podać imię, nazwisko, numer legitymacji oraz numer telefonu. Na ten sam adres należy kierować pytania. Zgłoszenia można wysyłać do godziny 17:00 w czwartek (24 maja 2012 r.). Radosne wieści przekażemy wylosowanej osobie telefonicznie jeszcze tego samego dnia.

Archiwum