Mistrzowska koszulka Águila Blanca w sprzedaży

09.05.2012 | Darek Dobek

Zarząd Águila Blanca stara się wychodzić naprzeciw wszelkim sugestiom członków stowarzyszenia. Tym razem udało się nam nawet wyprzedzić Wasze myśli i jeszcze przed otrzymaniem e-maili ze stosownymi propozycjami zdecydowaliśmy się poczynić pewne działania, mające na celu upamiętnić tegoroczny sukces Realu Madryt. Dzięki temu dzisiaj trafia do sprzedaży unikatowa koszulka polskiej peñi Królewskich. Cena tego jedynego w swoim rodzaju trykotu to 32 zł - oczywiście z okazji 32. mistrzostwa.

Na razie nie jesteśmy w stanie zaprezentować rzeczywistego zdjęcia tego trykotu, gdyż dzisiejszego popołudnia cała partia t-shirtów została wyprodukowana i wysłana przez firmę, która współpracowała z nami przy poprzednich wersjach koszulek stowarzyszenia. Od jutra świeże niczym poranne bułeczki koszulki będą czekać już na wszystkich chętnych. Wszystkich, bo tę koszulkę może nabyć każdy kibic Realu Madryt, niezależnie od przynależności do stowarzyszenia Águila Blanca.

Produkt nr 05:
T-shirt w kolorze białym uznanego producenta Stedman, o wysokiej gramaturze (185 g/m2), z małym logo stowarzyszenia na piersi, na plecach grafika upamiętniająca zdobycie 32. mistrzostwa przez Real Madryt.
Foto
Dostępne rozmiary: S, M, L, XL, XXL (tabela rozmiarów)
Cena: 32 zł (polecona przesyłka priorytetowa gratis!)

Wszystkich zdecydowanych na zakup prosimy o wysłanie e-maili według poniższego schematu:
Adres e-mail: lukasz.gasiorek@aguilablanca.pl
Temat: Sklep Águila Blanca
Treść:
1. Imię i nazwisko
2. Numer produktu
3. Ilość
4. Rozmiar
5. Adres do wysyłki
W odpowiedzi otrzymacie informację o dostępności produktu, a także dane i kwotę do przelewu.

W przypadku szybkiego wysłania zgłoszenia zakupu, a następnie wpłaty pieniędzy na nasze konto do czwartkowego południa, koszulka trafi do Was najprawdopodobniej jeszcze przed najbliższym weekendem. Dzięki temu będziecie mogli kibicować Królewskim w kończącym sezon meczu z Mallorcą, mając na sobie tę unikatową koszulkę.

Archiwum