Madridismo Unido!

23.05.2018 | Bartosz Radecki

Już w sobotę najważniejszy mecz tego sezonu. Po raz trzeci z rzędu Real Madryt ma szansę wygrać najważniejsze klubowe trofeum w Europie.
Zapraszamy wszystkich na IV Specjalny Zlot w Warszawie, na który jeszcze do czwartku, 24.05 do godziny 21:00 możecie wysyłać zgłoszenia. Jeżeli jednak nie macie możliwości dotarcia do Warszawy, przyjdźcie do lokalu w swoim mieście. Oglądanie takiego spotkania wspólnie z innymi kibicami to gwarancja wspaniałych wrażeń i niezapomnianych emocji.

Stowarzyszenie Águila Blanca od początku swojego istnienia nawołuje wszystkich do wspólnego oglądania spotkań Królewskich, wspólnego dopingu i przeżywania tych emocji w jak największym gronie. Przez te kilka lat lokalne grupy kibicowskie rozrosły się kilkukrotnie, prowadzą świetnie zorganizowane spotkania, wspólnie jeżdżą na ogólnopolskie zloty i godnie reprezentują swoje społeczności. Dzięki tym spotkaniom nawiązało się wiele przyjaźni, a nawet miłości.

We wszystkich większych miastach organizowane jest wspólne oglądanie i we wszystkich tych miastach spodziewany są tłumy. Zachęcamy i polecamy wszystkich do dołączenia się do akcji Madridismo Unido! Przekonacie się, że warto! Na zachętę wspomnimy tylko, że w tym momencie liczba zgłoszonych osób w Warszawie przekroczyła już 1100, we Wrocławiu dobija do 500, a w Krakowie do 300. Odwiedzajcie lokalne grupy kibiców i dołączajcie do wydarzeń.

Lista miejsc w których zbierają się kibice:


Warszawa:
IV specjalny zlot kibiców Realu Madryt na finał Ligi Mistrzów

Wrocław:
Tawerna, ul. Wróblewskiego 9
Facebook

Kraków:
The Stage, Łobzowska 8
Facebook

Poznań:
Cooliozum, Św. Marcin 45
Facebook

Łódź:
Biblioteka, ul. Struga 7
Facebook

Krosno:
Ajrisz Pub, ul. Pawła z Krosna 8
Facebook

Katowice:
City Pub, ul. 3 maja 23
Facebook

Rzeszów:
Morgan Pub, ul. Pułaskiego 13
Facebook

Szczecin:
Archiwum Art Pub, ul. Jagiellońska 70
Facebook

Trójmiasto:
Green Club, ul. Hynka 69
Facebook

Lublin:
Astoria, Al. Racławickie 2a
Facebook

Białystok:
Facebook

Opole:
Facebook

Jeżeli waszego miasta nie ma na liście, a wiecie gdzie zbierają się kibice prosimy o wiadomość na facebooku, bądź mailowo na adres: bartek.radecki@aguilablanca.pl

Przypominamy jak bawiliśmy się rok temu i zapraszamy już w sobotę!

Archiwum