Losowanie nagród dla członków Stowarzyszenia

15.09.2017 | Dominika Jaworska

Trwają zapisy do Águila Blanca – Polskiego Stowarzyszenia Kibiców Realu Madryt na sezon 2017/2018. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu dołączenia do oficjalnej peñi znajdziecie TUTAJ. Zapisy potrwają do 18 października (włącznie) bieżącego roku.

Jak już informowaliśmy, wśród członków Stowarzyszenia zostaną rozlosowane aż cztery oryginalne koszulki Realu Madryt na nowy sezon z wybranym nazwiskiem i numerem . Dwie z nich trafią do tych, którzy do 19 września przystąpią do Stowarzyszenia lub prolongują swoje członkostwo. Kolejne dwie zostaną zaś wręczone na koniec zapisów – jedna z nich trafi do osoby, która jest w Stowarzyszeniu nieprzerwanie od samego początku (od 2010 roku)!

CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W PIERWSZYM LOSOWANIU!
Jeśli zapisujecie się do Stowarzyszenia po raz pierwszy, do 19 września należy wypełnić internetowy formularz, wysłać na nasz adres podpisaną deklarację członkowską oraz opłacić składkę i wpisowe. Do wzięcia udziału w losowaniu niezbędne jest spełnienie wszystkich trzech warunków.

Jeżeli jesteś już członkiem polskiej peñi – wystarczy, że opłacisz składkę członkowską do wyznaczonego terminu.

Przypominamy, że pod uwagę będzie brana data stempla pocztowego, nie data dostarczenia czy potwierdzenia. Zachęcamy serdecznie do zapisów i prolongat jak najszybciej – na zdecydowanych czekają fantastyczne prezenty! Nazwiska zwycięzców opublikujemy w ostatnim tygodniu września na naszym profilu na Facebooku .

Archiwum