IV specjalny zlot kibiców Realu Madryt z okazji finału Ligi Mistrzów

10.05.2018 | Bartosz Radecki

Czy uczestnictwo w finale Ligi Mistrzów może się znudzić? Zdecydowanie nie, co wyraźnie pokazują piłkarze Realu Madryt. Trzeci rok z rzędu drużyna Królewskich staje przed szansą wygrania tych prestiżowych rozgrywek, a co za tym idzie kolejny raz madridistas będą mogli wspólnie przeżywać niezwykłe emocje związane z meczem finałowym. Z tej okazji Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt – Águila Blanca zaprasza wszystkich kibiców Królewskich na czwarty specjalnie zorganizowany zlot kibiców z okazji finału Ligi Mistrzów . Szansę na trzynasty Puchar Mistrzów będziecie mogli obejrzeć już 26 maja, podobnie jak w ubiegłym roku w Warszawie w klubie Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta! Wszyscy którzy byli wspólnie z nami rok temu wiedzą w jak wspaniałej atmosferze i fantastycznych warunkach przeżywaliśmy tamten wieczór. Wszystkich których nie było zachęcamy do przyjazdu i wspólnego kibicowania.
Pragniemy również poinformować, że patronat medialny nad imprezą objęła najlepsza strona o klubach zagranicznych w Polsce, czyli wszystkim znane RealMadryt.pl.

Piątkowa integracja
W wieczór poprzedzający dzień finału zapraszamy do wspólnej imprezy integracyjnej, gdzie przy wspólnym piwie bądź innych trunkach będziecie mogli zapoznać się z innymi kibicami, spotkać ze znajomymi, podyskutować o Realu Madryt i wszelkich innych tematach, a przy okazji dobrze się pobawić. Wszystkie te atrakcje odbędą się w klubie Stereo, znajdującym się w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Nowy Świat 21 (klub znajduje się w podwórku, wejście od ul. Nowy Świat bądź Al. Jerozolimskich). Wszystkich zachęcamy do przyjechania już dzień wcześniej, imprezy integracyjne do doskonały czas na zawarcie nowych znajomości które zostają na lata i poznania wielu ludzi ze wspólną pasją jaką jest kibicowanie najlepszemu klubowi na świecie.

Walne zebranie
W sobotę w godzinach południowych odbędzie się coroczne zebranie członków stowarzyszenia Águila Blanca, na którym podsumujemy nasze działania w ubiegłym roku. Wszystkie osoby należące do stowarzyszenia zachęcamy do uczestnictwa w zebraniu. Szczegółowe informacje dotyczące miejsca i godziny podamy w oddzielnym newsie.

Mecz
Na wspólne oglądanie finału Ligi Mistrzów ponownie zapraszamy wszystkich madridistas do Klubu Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, przy ul. Jagiellońskiej 82b. W specjalnie wydzielonej dla nas strefie będziecie mogli obejrzeć mecz w komfortowych warunkach na unikalnym, 6 metrowym ekranie. Dodatkowo na głównej sali znajduje się kilkanaście dużych ekranów i telewizorów. Do naszej dyspozycji pozostaje również odrobinę mniejsza sala klubowa, gdzie spotkanie puszczane będzie na kolejnych dwóch projektorach. Bardzo dużo miejsca, perfekcyjny widok na główny ekran jak i kilkanaście pozostałych z każdego miejsca w lokalu, bardzo dobre nagłośnienie i profesjonalna obsługa gwarantują komfortowe oglądanie finału. Zachęcamy wszystkich do dołączania się do głośnego dopingowania Królewskich, co tylko podkręci emocje związane z tym meczem.

Wejście do lokalu z listy rozpocznie się od godziny 17. Każda osoba która zapisze się na zlot wysyłając do nas zgłoszenie otrzyma przy wejściu specjalną opaskę uprawniającą do zajęcia miejsc w naszych strefach. Osoby te muszą być na miejscu do godziny 20. Wszyscy członkowie naszego stowarzyszenia do Hulakula wchodzą za darmo. Osoby nie będące naszymi członkami przy wejściu będą proszone o uiszczenie opłaty w wysokości 10zł, a po godzinie 20:00 - 20zł. Po godzinie 20:00 nasi członkowie będą mogli wejść do klubu za darmo wyłącznie za okazaniem legitymacji członkowskiej.

W oczekiwaniu na mecz będziecie mogli umilić sobie czas grając w kręgle bądź bilard. Hulakula oferuje 28 torów bowlingowych, oraz 8 stołów do bilarda.
Po meczu, rozpocznie się impreza klubowa, trwająca do białego rana Oczywiście wszyscy uczestnicy zlotu będą mogli zostać w klubie i (miejmy nadzieję) świętować przez całą noc.
Przy tej okazji gorąca prośba, aby od razu po meczu opuścić parkiet, w celu przygotowania go do imprezy.

Typowanie
Mamy zaszczyt ogłosić, że podobnie jak przy okazji poprzedniego specjalnego zlotu z okazji finału Ligi MIstrzów sklep PodStadionem.pl został oficjalnym partnerem warszawskiego zlotu na finał Ligi Mistrzów. Razem z PodStadionem.pl ponownie proponujemy, będące już bez wątpienia stałym elementów naszych zlotów przedmeczowe typowanie. Zasady bez zmian, nie przyjmujemy typów zakładających porażkę, dopuszczamy typy zakładające wynik remisowy lub zwycięstwo Królewskich. W przypadku, gdy prawidłowo wynik wytypuje więcej osób, szczęśliwca wyłonimy w drodze losowania. Jeśli Królewscy zawiodą, to nagrodę wylosujemy spośród wszystkich, którzy pojawili się na zlocie i wzięli udział w typowaniu. Jedna, bardzo ważna uwaga - przy typowaniu należy uwzględnić możliwą dogrywkę, ponieważ w jej przypadku wiążący dla rozstrzygnięcia konkursu będzie wynik po 120, a nie 90 minutach gry. Dla zwycięzcy zabawy sklep piłkarski PodStadionem.pl tym razem ufundował koszulkę Cristiano Ronaldo.

ZGŁOSZENIA
Aby wziąć udział w zlocie i skorzystać z wszystkich atrakcji, które oferuje nam Hulakula, należy wysłać zgłoszenie wypełniając poniższy formularz. Osoby spoza stowarzyszenia pole z numerem legitymacji zostawiają puste. Prosimy o zaznaczenie wyłącznie opcji w których chcecie wziąć udział.

ZAPISY ZAKOŃCZONE

Zapraszamy do zapisywania się na wydarzenie na Facebooku. Dołączenie do wydarzenia nie jest równoznaczne z wysłaniem zgłoszenia! Jeżeli chcesz oglądać z nami mecz, koniecznie wyślij zgłoszenie. Do zobaczenia w Warszawie!

ZAPISY ZAKOŃCZONE

Archiwum