Zapraszamy na pierwsze wakacje polskiego madridismo!

27.06.2014 | Łukasz Gąsiorek

Portal partygeneration.eu, przy współpracy ze stowarzyszeniem Águila Blanca, zaprasza na pierwsze w historii wakacje polskiego madridismo do Złotych Piasków w Bułgarii! Wyjazd połączony jest ze wspólnym oglądaniem aż 3 meczów Realu Madryt: pierwszego meczu o Superpuchar Hiszpanii (Real Madryt – Atlético), pierwszej kolejki ligowej (dokładny terminarz i przeciwnik do ustalenia) oraz rewanżowego meczu o Superpucharu Hiszpanii (Atlético – Real Madryt).

Uczestnicy finałowego zlotu w Warszawie mieli już okazję zapoznać się z ofertą wakacji przy stoisku Party Generation. Proponujemy wyjazd do Złotych Piasków w Bułgarii i zamieszkanie w trzygwiazdkowym Party Hotel Vladislav. Wspólne wakacje odbędą się od 19 do 28 sierpnia 2014 roku, a uczestnik może wybrać dwa warianty – All Inclusive oraz B&B. Pierwszy pakiet kosztuje 1649 złotych i zawiera 4 posiłki oraz nieograniczoną ilość drinków. Druga opcja kosztuje 1349 złotych i zawiera codzienne śniadania. Do tego dochodzą transmisję wspomnianych meczów Królewskich, darmowy wstęp do wszystkich klubów w Złotych Piaskach oraz trzy imprezy z open barem. Na miejsce dojeżdża się autokarem z podwyższonym standardem, a cała podróż zajmuje około 25 godzin.

Więcej informacji znajdziecie na stronie partygeneration.eu. Odpowiedzialność za organizację wyjazdu ponosi Biuro Usług Turystycznych BUT, posiadające certyfikat Rzetelna Firma.

Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.

Zgłoszenia i pytania wysyłacie na adres michal.szumski@aguilablanca.pl do 20 lipca, do godziny 24:00.

Formularz zgłoszeniowy:
Temat: Zgłoszenie na pierwsze wakacje polskiego madridismo!
Członkostwo w stowarzyszeniu: TAK/NIE (jeżeli tak, nr. Legitymacji)
Nazwsko:
Imię:
Data ur.:
Adres:
Kod:
Miejscowość:
Telefon:
Email:
Miejsce wsiadania i wysiadania:
Szczegóły dopłat za dojazdy znajdują się w ostatnim polu tutaj.

Archiwum