Nasi partnerzy

Główni partnerzy
PodStadionem.plInternetowy sklep sportowy PodStadionem.pl

PodStadionem.plWszyscy członkowie stowarzyszenia mogą skorzystać z rabatu 10% na cały asortyment w sklepie internetowym PodStadionem.pl, skierowanym do kibiców piłkarskich. Co istotne, wszystkie produkty są licencjonowane, więc kupując je, wspierasz finansowo Real Madryt.

Jak skorzystać ze zniżki? Wejdź najpierw na swoje konto w serwisie AguilaBlanca.pl, podając podczas logowania numer legitymacji i hasło, które zostało wcześniej wysłane na adres e-mail podany przy rejestracji. Po zalogowaniu na swoim koncie znajdziesz indywidualny kod rabatowy, który podasz w trakcie składania zamówienia w sklepie PodStadionem.pl. Kod jest wielokrotnego użytku, a jego ważność wygasa z końcem listopada. Wszyscy ci, którzy przedłużą członkostwo lub wezmą udział w wakacyjnych zapisach do stowarzyszenia, w listopadzie otrzymają nowe kody.

Oprócz zniżek mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę. Co roku wśród wszystkich członków Águila Blanca, którzy zrobią zakupy w sklepie PodStadionem.pl, będzie losowana koszulka Realu Madryt. W tym roku koszulka zostanie rozlosowana w grudniu, po zamknięciu zapisów, a więc także nowi członkowie będą mogli po zrobieniu zakupów liczyć na szczęście w losowaniu. Ponadto zakupy w sklepie PodStadionem.pl to nie tylko doskonały sposób na wyposażenie się w akcesoria kibica Realu, ale także możliwość zakupu gadżetów na prezent dla znajomych, którzy są fanami innych klubów. Rabatem objęte są wszystkie produkty dostępne w sklepie.