Nasi partnerzy

Główni partnerzy
RealMadrid.pl iGol Profi-LinguaPodStadionem.plInternetowy sklep sportowy PodStadionem.pl

PodStadionem.plWszyscy członkowie stowarzyszenia mogą skorzystać z rabatu 10% na cały asortyment w sklepie internetowym PodStadionem.pl, skierowanym do kibiców piłkarskich. Co istotne, wszystkie produkty są licencjonowane, więc kupując je, wspierasz finansowo Real Madryt.

Jak skorzystać ze zniżki? Wejdź najpierw na swoje konto w serwisie AguilaBlanca.pl, podając podczas logowania numer legitymacji i hasło, które zostało wcześniej wysłane na adres e-mail podany przy rejestracji. Po zalogowaniu na swoim koncie znajdziesz indywidualny kod rabatowy, który podasz w trakcie składania zamówienia w sklepie PodStadionem.pl. Kod jest wielokrotnego użytku, a jego ważność wygasa z końcem listopada. Wszyscy ci, którzy przedłużą członkostwo lub wezmą udział w wakacyjnych zapisach do stowarzyszenia, w listopadzie otrzymają nowe kody.

Oprócz zniżek mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę. Co roku wśród wszystkich członków Águila Blanca, którzy zrobią zakupy w sklepie PodStadionem.pl, będzie losowana koszulka Realu Madryt. W tym roku koszulka zostanie rozlosowana w grudniu, po zamknięciu zapisów, a więc także nowi członkowie będą mogli po zrobieniu zakupów liczyć na szczęście w losowaniu. Ponadto zakupy w sklepie PodStadionem.pl to nie tylko doskonały sposób na wyposażenie się w akcesoria kibica Realu, ale także możliwość zakupu gadżetów na prezent dla znajomych, którzy są fanami innych klubów. Rabatem objęte są wszystkie produkty dostępne w sklepie.

Puby partnerskie


Rzeszów - Hattrick Pub

Oficjalną placówką partnerską stowarzyszenia Águila Blanca w Rzeszowie jest Hattrick Pub znajdujący się przy ul. Króla Kazimierza 8, który jest tradycyjnym miejscem spotkań lokalnych madridistas. Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Kibiców Realu Madryt mogą skorzystać z 20 % rabatu na cały asortyment, oczywiście za okazaniem aktualnej legitymacji członkowskiej.


Kraków - English Football Club

Pubem partnerski w Grodzie Kraka, jest znane zapewne wszystkim kibicom Realu pod Wawelem jest mieszczący się przy ul. Mikołajskiej 5 English Football Club. Miejsce to jest prawdziwym matecznikiem krakowskiego madridismo i wiąże się z niezliczoną ilością wspomnień, dlatego mamy nadzieję, że dzięki współpracy, wspaniałe tradycje będą kontynuowane. Członkowie Águila Blanca za okazaniem aktualnej legitymacji członkowskiej mogą skorzystać z następujących zniżek:
- piwo Okocim lub Kasztelan za 6zł,
- napoje gazowane i soki owocowe za 4 zł,
- shot wiśniówki za 4 zł.

Szkoły językowe

Jednym z celów statutowych stowarzyszenia jest umożliwienie członkom naszego fanklubu poznawania hiszpańskiej kultury. Nie ma lepszego narzędzia do jej skosztowania, jak nauka języka hiszpańskiego. Od dzisiaj kibice Realu Madryt zrzeszeni w stowarzyszeniu Águila Blanca mogą uczyć się ojczystego narzecza Ikera Casillasa i Sergio Ramosa na preferencyjnych warunkach w szkołach językowych rozsianych w różnych miastach Polski. Jest to o tyle istotna wiadomość, że naukę możecie rozpocząć od zaraz, a w niektórych szkołach istnieje możliwość zapisania się na kursy ze zniżkami także na inne języki. O szczegółach dowiecie się z informacji poniżej. Warto je śledzić na bieżąco, gdyż jesteśmy na etapie uzgadniania warunków współpracy ze szkołami z innych większych miast. Co ważne, każdą zniżkę można uzyskać tylko i wyłącznie za okazaniem legitymacji stowarzyszenia.

Naszym najbliższym partnerem została ogólnopolska szkoła języków obcych Profi-Lingua. Członkowie Águila Blanca mogą liczyć na zniżki w jej placówkach znajdujących się w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Poznaniu, a do wyboru poza językiem hiszpańskim jest również angielski, włoski, niemiecki, francuski i rosyjski.

Kraków – Profi-Lingua

Dzięki krakowskiemu oddziałowi szkoły mieszkańcy Grodu Kraka będący członkami stowarzyszenia mają do dyspozycji nader korzystny układ zniżek. Rabat dla kursantów w Grodzie Kraka wynosi 50 złotych za semestr oraz pozostałe rabaty, w tym w wysokości 50 zł dla studentów. .

Oprócz ww. rabatów każdy uczeń tej placówki otrzymuje szereg bonusów:

- dodatkowe konwersacje bez ograniczeń;
- konsultacje z lektorem;
- dodatkowe warsztaty fonetyczne i gramatyczne;
- dostęp do zasobów biblioteki i mediateki szkolnej;
- zniżki na podręczniki;
- dodatkowe zniżki u partnerów szkoły (PROFI-LINGUA PRESTIGE CLUB);
- pisemna gwarancja zdania egzaminu;
- świadectwo ukończenia kursu oraz opinię opisową;
- dostęp do akademii językowej (e-learning).

Więcej informacji odnośnie kursów i zapisów można uzyskać w biurze obsługi klienta:
ul. Podwale 6 i 7
poniedziałek - piątek 9:00 - 19:30
sobota 9:00-14:00
tel: 012 426 16 01/02/03
e-mail: krakow@profi-lingua.pl

Więcej informacji o zapisach i kursach językowych w Krakowie można także uzyskać tutaj.

Warszawa – Profi-Lingua

W stolicy członkowie stowarzyszenia mogą liczyć na zniżki w wysokości 50 zł na kurs każdego języka obcego, a do tego pozostałe rabaty, w tym w wysokości 50 zł dla studentów. Wszyscy kursantom przysługuje również internetowe wspomaganie nauczania, zajęcia konwersacyjne, gramatyczne, fonetyczne, warsztaty przygotowujące do egzaminu i konsultacje z lektorem. Ze zniżek można skorzystać we wszystkich sześciu warszawskich oddziałach szkoły.


Al. Jerozolimskie 27 (Centrum - stacja metra Centrum)
tel: 022 628 70 04/05
e-mail: kursyindywidualne@profi-lingua.pl

ul. Długa 44 - 50 (Śródmieście - stacja metra Ratusz Arsenał)
tel.: 22 831 51 34/54
e-mail: ratusz@profi-lingua.pl

Al. Niepodległości 177 (Mokotów – stacja metra Pola Mokotowskie)
tel.: 22 626 80 04/05
e-mail: polemokotowskie@profi-lingua.pl

ul. Wałbrzyska 11 (Mokotów – stacja metra Służew C.H. LAND)
tel.: 22 549 92 05/06
e-mail: sluzew@profi-lingua.pl

ul. Reymonta 12A (Bielany - skrzyżowanie z ul. Broniewskiego)
tel.: 22 639 76 05
e-mail: bielany@profi-lingua.pl

ul. Światowida 18 (Białołęka - Tarchomin, Carrefour Market - II piętro)
tel.: 22 743 50 05
e-mail: tarchomin@profi-lingua.pl

Dodatkowe informacji o zapisach i kursach językowych w Warszawie można także uzyskać tutaj.

Łódź – Profi-Lingua

W Łodzi członkowie Águila Blanca dostaną upust w wysokości 50 zł na każdy semestralny kurs, a poza tym pozostałe zniżki (klik!, w tym dla studentów (50 zł).

Poza tym każdy kursant otrzymuje:
- dodatkowe konwersacje bez ograniczeń,
- konsultacje z lektorem,
- dodatkowe warsztaty fonetyczne i gramatyczne,
- dostęp do zasobów biblioteki i mediateki szkolnej,
- zniżki na podręczniki,
- dodatkowe zniżki u partnerów szkoły (PROFI-LINGUA PRESTIGE CLUB),
- test pisemny i/lub ustny podczas zapisów,
- pisemna gwarancja zdania egzaminu,
- świadectwo ukończenia kursu oraz opinię opisową.

Aby uzyskać więcej informacji o zapisach na kurs językowy w Łodzi, proszę kliknąć tutaj.Poznań – Profi-Lingua

Poznański oddział Profi-Lingua oferuje 30 zł zniżki dla członków naszego stowarzyszenia na każdy kurs językowy, a ponadto pozostałe upusty (klik!), w tym 50 zł na kurs semestralny dla studentów. Poza standardową ofertą, w Poznaniu możecie się uczyć także języka szwedzkiego.

Każdy uczeń ma również do dyspozycji następujące gratisy:
- dodatkowe konwersacje bez ograniczeń,
- konsultacje z lektorem,
- dodatkowe warsztaty fonetyczne i gramatyczne,
- dostęp do zasobów biblioteki i mediateki szkolnej,
- zniżki na podręczniki,
- dodatkowe zniżki u partnerów szkoły (PROFI-LINGUA PRESTIGE CLUB),
- test pisemny i/lub ustny podczas zapisów,
- pisemna gwarancja zdania egzaminu,
- świadectwo ukończenia kursu oraz opinię opisową.

Więcej informacji o zapisach i kursach językowych w Poznaniu można uzyskać tutaj.