Zapisy ruszyły!

01.08.2011 | Darek Dobek

Zgodnie z obietnicą zarządu peñi Águila Blanca, uruchamiamy zapisy do Polskiego Stowarzyszenia Kibiców Realu Madryt na najbliższy sezon. Potrwają one do końca września, a w tym czasie należy uiścić składkę członkowską i wpisowe, a także wysłać deklarację członkowską. Co istotne ten termin obowiązuje również obecnych członków, którzy chcą pozostać w fanklubie na kolejny sezon. Podstawowym wymogiem, zawartym zresztą w naszym statucie, jest ukończenie 18 lat w chwili zapisywania się do stowarzyszenia.

Na wszystkich członków stowarzyszenia czeka w nadchodzącym sezonie szereg atrakcji, takich jak spotkania w gronie madridistas, zniżki w placówkach partnerskich stowarzyszenia (m.in. puby, szkoły językowe, internetowy sklep sportowy PodStadionem.pl), a przede wszystkim wyjazdy na mecze Realu! Pierwsza eskapada do Madrytu planowana jest już na jesień tego roku.

Jak zostać nowym członkiem?
Należy wejść pod ten adres i wypełnić internetowy formularz, a także załadować swoje zdjęcie, które zostanie umieszczone na legitymacji członkowskiej. Zdjęcie musi być w formacie JPG, a jego wymiary to 260 pikseli szerokości i 310 pikseli wysokości. Do obróbki fotografii zalecamy bezpłatny program IrfanView.

Następnie wygenerowaną deklarację należy wydrukować i wysłać do końca września (decyduje data stempla pocztowego) na adres:
Aguila Blanca - Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt
Osiek, ul. Różana 3
59-300 Lubin
Zwróćcie uwagę na miasto docelowe, którym jest Lubin, a nie Lublin, gdyż w poprzednim roku z powodu pomyłki wiele deklaracji członkowskich nie doszło na czas.

Składka członkowska oraz wpisowe wynosi, podobnie jak w poprzednim roku, 55 zł (40+15 zł). Należy ją przelać na poniższe konto do 30 września (decyduje data wykonania przelewu). Zebrane pieniądze zarząd stowarzyszenia wykorzystuje zarówno przy organizacji zlotów (wynajęcie lokalu, hali do gry w piłkę), jak i do codziennej działalności stowarzyszenia (prowadzenie księgowości, tradycyjnej korespondencji, konsultacje prawnicze).
Wpłaty kierujcie na nasz nowy rachunek bankowy:
65 1090 1665 0000 0001 1655 3565
BZ WBK Oddział 3. w Krakowie
Aguila Blanca - Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt
Osiek, ul. Różana 3
59-300 Lubin

Pragniemy zauważyć, że jedynie dopełnienie wszystkich trzech kroków rejestracji - wypełnienie internetowego formularza, wysłanie deklaracji członkowskiej i wpłata pieniędzy - gwarantuje członkostwo w stowarzyszeniu.

Jak prolongować członkostwo?
Wystarczy zalogować się na swoje konto na stronie stowarzyszenia i zaznaczyć stosowną opcję.

W przypadku prolongaty członkostwa opłata wynosi 40 zł (składka roczna). Należy wpłacić ją na nowy rachunek bankowy stowarzyszenia również do 30 września (decyduje data wykonania przelewu).
65 1090 1665 0000 0001 1655 3565
BZ WBK Oddział 3. w Krakowie
Aguila Blanca - Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt
Osiek, ul. Różana 3
59-300 Lubin


Jednocześnie informujemy, że otrzymanie deklaracje i wpłat będzie, z przyczyn technicznych, aktualizowane w Waszych statusach zgłoszenia raz na jakiś czas, a o kolejnej turze aktualizacji będziemy informować na naszym Facebooku.

Dodatkową promocję szykuje jeden z naszych partnerów - internetowy sklep sportowy PodStadionem.pl. Wśród wszystkich członków stowarzyszenia, którzy zrobią zakupy do końca października, zostanie wylosowana koszulka Realu z obecnego sezonu.

W razie wszelkich pytań, na które nie znajdziecie odpowiedzi w powyższym tekście, piszcie na adres katarzyna.cenian@aguilablanca.pl.

Archiwum