Wyjazd na mecz z Villarreal!

11.02.2020 | Bartosz Radecki

Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt - Águila Blanca zaprasza na pierwszy w tym sezonie wyjazd na mecz Realu Madryt. Tym razem udamy się do stolicy Hiszpanii, aby wspólnie oglądać spotkanie z Villarreal! Spotkanie to jest ostatnim meczem ligowym u siebie, a co za tym idzie, ostatnią szansą na obejrzenie Realu Madryt na Santiago Bernabeu w tym sezonie. Przy dobrych wiatrach może okazać się, że po meczu czeka nas jeszcze kilka 'ekstra' atrakcji ;). Dodając do tego fakt, że Madryt w maju jest absolutnie wyjątkowy i urokliwy, wierzymy że nie musimy Was więcej namawiać do wysłania zgłoszenia.

Wyjazd potrwa od 15 do 18 maja 2020roku. Orientacyjny koszt to 1900 złotych, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. W tej cenie zapewniamy: przelot, noclegi w centrum Madrytu, bilet na mecz Real Madryt - Villarreal CF oraz ubezpieczenie podróżne. Wylot planowany jest 15 maja w godzinach przedpołudniowych z Warszawy, ale istnieje możliwość rozpoczęcia podróży w innym mieście (zależnie od lotniska wylotu za dopłatą lub bez). Powrót na identycznych zasadach wieczorem 18 maja.

Na zgłoszenia czekamy do 15 lutego do godziny 20:00.

W wyjeździe mogą uczestniczyć członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką na sezon 2019/2020.

W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd” na adres: bartek.radecki@aguilablanca.pl Termin zapisów mija w sobotę 15 lutego o godzinie 20:00.

W e-mailu proszę podać następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
numer legitymacji członkowskiej

Archiwum