Wyjazd do Turcji (8-10 kwietnia)

28.03.2013 | Kamil Kamiński

Águila Blanca po raz kolejny zaprasza na spotkanie w elitarnej Lidze Mistrzów – tym razem ze zdobywcą ligi tureckiej, Galatasaray SK. Do Turcji wybierzemy się autokarem, dzięki czemu koszty są niższe, a miejsc dla madridistas oferujemy więcej.
Trzydniowy wyjazd (8 - 10 kwietnia) kosztuje 700 złotych. W tej cenie zapewniamy: przejazd autokarem na trasie Kraków - Stambuł i z powrotem, ubezpieczenie podróżne, wizę turystyczną oraz bilet na mecz na trybunie gości. Wyjazd z Krakowa planowany jest na wczesny poranek w poniedziałek (8 kwietnia), powrót do stolicy małopolski wieczorem w środę (10 kwietnia). Osoby zakwalifikowane dostaną drogą elektroniczną szczegółową rozpiskę.

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać e-maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd do Turcji” na adres kamil.kaminski@aguilablanca.pl oraz uiścić bezzwrotną zaliczkę (zadatek w rozumieniu Kodeksu Cywilnego). Podczas organizacji poprzednich wyjazdów pojawiało się wiele osób, które wysyłały zgłoszenia, nierzadko miały również wiele uwag odnośnie organizacji, a później rezygnowały z udziału w wycieczce (najczęściej bez podawania przyczyny), więc chcieliśmy w ten sposób zapobiec takiemu podejściu do organizowanych przez nas wyjazdów. Prosimy zatem o przemyślane decyzje przy wysyłaniu zgłoszeń, gdyż zaliczki w wysokości 380 zł nie będą zwracane w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Jest to zwyczajowa praktyka przy organizacji wszelkiego rodzaju wycieczek, a stowarzyszenie Águila Blanca – mając na uwadze podnoszenie poziomu głównego aspektu swojej działalności – również postanowiło pójść tym śladem.

Oczywiście gdyby wyjazd został odwołany z naszej winy, zaliczki zostałyby zwrócone. Potwierdzenie wpłaty należy załączyć w e-mailu. Zgłoszenia bez załącznika nie będą brane pod uwagę.

Termin zapisów mija w sobotę 30 marca o 13:00 lub po wcześniejszym wyczerpaniu miejsc. W mailu proszę zawrzeć następujące informacje:
- imię i nazwisko,
- numer telefonu,
- numer członkowski.

Dane do przelewu:
BZ WBK Oddział 3. w Krakowie
65 1090 1665 0000 0001 1655 3565
Aguila Blanca - Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt
Osiek, ul. Różana 3
59-300 Lubin

Archiwum