Wyjazd do Monachium

14.04.2018 | Daniel Mańczak

Ruszamy autokarem do Monachium na półfinał Ligi Mistrzów. Ze względu na to, że do meczu pozostało bardzo niewiele czasu musimy działać bardzo szybko. Niestety, ale jeszcze nie wiemy ile klub Real Madryt przeznaczy nam wejściówek, jednak liczymy, że będzie ona wystarczająca na zorganizowanie takiego wyjazdu. Być może zostaniemy pozytywnie zaskoczeni faktem, że biletów tych będzie na tyle dużo, że uda nam się wyruszyć w sile dwóch autobusów. Koszt wyjazdu, który wynosi 700 zł, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe.

Wyjazd potrwa 2 dni (25-26 kwietnia 2018 roku). W tej cenie zapewniamy: przejazd autokarem na trasie Warszawa - Poznań - Monachium - Poznań - Warszawa, (druga ewentualna trasa Kraków – Katowice – Wrocław – Monachium - Wrocław – Katowice – Kraków), ubezpieczenie podróżne oraz bilet na mecz w sektorze gości. Wyjazd z Warszawy planowany jest około godz. 23:00 we wtorek (24 kwietnia), a powrót po zakończeniu meczu. Przyjazd do Warszawy planowany jest w czwartek (26 kwietnia) w godzinach popołudniowych.

I teraz najważniejsza rzecz, a mianowicie zgłoszenia:

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Monachium” na adres:

wyjazd.bayern@aguilablanca.pl koniecznie z zaznaczoną opcją a), b) lub c)

W e-mailu proszę podać następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
– numer legitymacji członkowskiej
- opcja:
a) Tylko wyjazd z Warszawy
b) Wyjazd z Warszawy lub jeśli będzie możliwość to wyjazd z Krakowa
c) Tylko z Krakowa (w przypadku tej opcji i braku drugiego autokaru osoba nie będzie brana pod uwagę w wyjeździe)

Nie przeprowadzamy zapisów na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”, dlatego zgłoszenia przyjmujemy przed oficjalną informacją z klubu dotyczącą ilości przyznanych wejściówek. W przypadku większej ilości zgłoszeń niż otrzymanych biletów przeprowadzone zostanie losowanie. Wówczas ze szczęśliwcami będziemy kontaktować się telefonicznie celem potwierdzenia udziału oraz przekazania szczegółowych danych personalnych oraz sposobem wpłaty.
Wyjazd organizowany jest wyłącznie dla członków stowarzyszenia z ważną legitymacją członkowską oraz opłaconą aktualną składką. Szczegóły wyjazdu z dokładnym rozpisaniem miejsc zbiórek podamy w osobnym komunikacie.

Osoby zainteresowane wyłącznie wejściówkami na mecz (zwłaszcza członkowie stowarzyszenia nie mieszkający w Polsce) proszone są o kontakt mailowy w tytule wpisując „Bilety na mecz w Monachium” na adres: katarzyna.cenian@aguilablanca.pl
Uprzedzamy jednak, że priorytetowo będą rozpatrywane zgłoszenia osób na wyjazd autokarowy, a liczba biletów indywidualnych może być ograniczona. Zgłoszenia na same bilety przyjmujemy do poniedziałku (16 kwietnia) do godziny 11.00.

Uwaga: nie ma możliwości zapisywania się na dwóch listach: wyjazd autokarowy i indywidualny – osoby takie będą usuwane z listy autokarowej.

Uwaga
Informacja o biletach na mecz Real Madryt - Bayern Monachium (rewanż)
Z powodu wysokich cen biletów lotniczych oraz biletów na mecz (90-360 euro) musieliśmy zrezygnować z organizacji wyjazdu grupowego na mecz rewanżowy. Osoby zainteresowane samym biletem mogą zgłosić się na adres: katarzyna.cenian@aguilablanca.pl. W tytule proszę wpisać: Bilet na Real Madryt - Bayern (rewanż).

Archiwum