Wyjazd do Madrytu z Águila Blanca

12.08.2016 | Agnieszka Borkowska

Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt, Águila Blanca, ma przyjemność zaprosić na pierwszy wyjazd do Madrytu w tym sezonie. Tym razem wybierzemy się na spotkanie z piątą drużyną zeszłorocznej ligowej tabeli. Mowa o Athletic Bilbao.

Wyjazd potrwa pięć dni (20 października – 24 października 2016 roku). Koszt to 1500 złotych, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. W tej cenie zapewniamy: przelot samolotem z Warszawy (Chopin) i z powrotem do Warszawy (Modlin), zakwaterowanie w hostelu (bez wyżywienia), ubezpieczenie podróżne i bilet na mecz z Athletic Bilbao. Wylot z Warszawy planowany jest w południe w czwartek (20 października), a powrót w poniedziałek również w południe (24 października).

Wyjazd organizowany jest dla członków Stowarzyszenia z opłaconą składką w 2015 roku oraz tych, którzy dopiero do Stowarzyszenia się zapiszą. Przypominamy, że od wczoraj trwa rekrutacja na sezon 2016/2017 (Zapisy).

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd do Madrytu” na adres: aga.borkowska@aguilablanca.pl. Termin zapisów mija w najbliższy poniedziałek o 18:00. W e-mailu proszę zawrzeć następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
– numer legitymacji członkowskiej (osoby, które dopiero się zapisały do Stowarzyszenia proszone są o przesłanie numeru zgłoszenia oraz potwierdzenia przelewu).

W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.

Archiwum