Walentynki w Amsterdamie

01.01.2019 | Daniel Mańczak

Zgodnie z obietnicą wrzucamy propozycję jak miło spędzić Walentynki w Amsterdamie. Niestety, w tym momencie nie mamy informacji o ilości biletów przyznanych nam przez Real Madryt, dlatego proponujemy wam dwie możliwości wyjazdu. Pierwsza, na którą najbardziej liczymy, to podróż dwoma autokarami ruszającymi z Warszawy (przez Poznań) i z Krakowa (przez Wrocław). Jeżeli jednak nie otrzymamy wystarczającej ilości wejściówek, do Holandii pojedzie tylko jeden autokar – z Warszawy (przez Poznań). Koszt wyjazdu wyniesie 800 zł, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe (na dzień dzisiejszy nie mamy również informacji o cenach biletów). Zastrzegamy sobie możliwość odwołania wyjazdu w przypadku nieotrzymania wystarczającej ilości biletów na mecz.

Po otrzymaniu wiadomości o ilości przyznanych wejściówek natychmiast poinformujemy !

Wyjazd potrwa od 12-14 lutego 2019 roku. W tej cenie zapewniamy: przejazd autokarem na trasie Kraków – Wrocław – Amsterdam lub Warszawa – Poznań – Amsterdam, (w przypadku niewystarczającej ilości wejściówek na dwa autokary zostanie zorganizowany wyjazd na trasie Warszawa – Poznań - Amsterdam), ubezpieczenie podróżne oraz bilet na mecz w sektorze gości. Wyjazd z Krakowa bądź Warszawy planowany jest po południu dnia 12 lutego 2019, a powrót zaraz po meczu. Tym razem chcemy być na miejscu w godzinach rannych, aby móc zakosztować uroków tego pięknego miasta.

ZGŁOSZENIA:

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wypełnić następujący formularz najpóźniej do soboty 5 stycznia do godziny 18:00:

Nie przeprowadzamy zapisów na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”, dlatego zgłoszenia przyjmujemy przed oficjalną informacją z klubu dotyczącą ilości przyznanych wejściówek. W przypadku większej ilości zgłoszeń niż otrzymanych biletów przeprowadzone zostanie losowanie. Wówczas ze szczęśliwcami będziemy kontaktować się drogą emailową lub telefoniczną celem potwierdzenia udziału oraz przekazania szczegółowych danych personalnych oraz sposobem wpłaty. Prosimy, aby zgłaszały się wyłącznie osoby na 100% przekonane, że będą mogły jechać i mające możliwość wykonania przelewu w przeciągu 24 godzin od otrzymania informacji o uczestnictwie w wyjeździe.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z wyjazdem autokarowym proszę pisać na adres: aga.borkowska@aguilablanca.pl , kamil.kaminski@aguilablanca.pl , daniel.manczak@aguilablanca.pl

Wyjazd organizowany jest wyłącznie dla członków stowarzyszenia z ważną legitymacją członkowską Szczegóły wyjazdu z dokładnym rozpisaniem miejsc zbiórek podamy w osobnym komunikacie.

Osoby zainteresowane wyłącznie wejściówkami na mecz (zwłaszcza członkowie stowarzyszenia nie mieszkający w Polsce) proszone są o kontakt mailowy w tytule wpisując „Bilety na mecz w Amsterdamie” na adres: katarzyna.cenian@aguilablanca.pl
Uprzedzamy jednak, że priorytetowo będą rozpatrywane zgłoszenia osób na wyjazd autokarowy, a liczba biletów indywidualnych może być ograniczona.

Uwaga: nie ma możliwości zapisywania się na dwóch listach: wyjazd autokarowy i indywidualny – osoby takie będą usuwane z listy autokarowej.