Szczegóły sobotnich atrakcji w Krakowie

23.10.2014 | Dominika Jaworska

W najbliższą sobotę, 25 października, obejrzymy pierwsze w tym sezonie El Clásico. Z tej okazji Stowarzyszenie Águila Blanca organizuje XVII Oficjalny Zlot Kibiców Realu Madryt w Polsce. Tym razem miastem, które ugości madridismo, jest Kraków. Na naszej stronie pojawiły się informacje o piątkowej imprezie integracyjnej (dla tych, którzy przeoczyli newsa – wystarczy kliknąć tutaj). Poniżej przedstawiamy zaś plan kolejnego dnia Zlotu.

Sobotę rozpoczniemy turniejem w piłkę na nowej hali Wisły. Spotykamy się o godzinie 8:45 przed wejściem do budynku (ul. Reymonta 22). Start rozgrywek jest przewidziany na 9:00, a zakończenie na 14:00. Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu turnieju zostaną podane zawodnikom na miejscu. Jak co roku, dla zwycięzców przewidziane są nagrody. Na drużyny, które zajmą miejsca na podium, czekają koszulki zlotowe. Przewidziano również nagrody indywidualne, które ufundował sklep PodStadionem.pl. Najlepszy strzelec, bramkarz i MVP turnieju otrzymają piłkę Realu Madryt.

Punkt kulminacyjny zlotu – mecz Realu Madryt z Barceloną – obejrzymy w Klubie Pod Jaszczurami ( strona i Facebook), mieszczącym się na Rynku Głównym 8 (po tej samej stronie co Kościół Mariacki). Lokal zostanie otwarty dla kibiców już o godzinie 16:00. Do 20:00 klub będzie całkowicie zamknięty wyłącznie dla uczestników zlotu, natomiast później jedna z sal zostanie otwarta dla wszystkich chętnych na dołączenie do imprezy pomeczowej.

Na tych, którzy przybędą kibicować Królewskim w szerokim gronie madridistas, czekają atrakcyjne promocje przy barze:
1) Piwo Żywiec 0,5l – 7zł,
2) Wódka Maximus 40ml – 6zł,
3) Wiśniówka, malinówka, orzechówka (Soplica) 40ml – 6zł,
4) Wódka Maximus 0,7l – 80zł,
5) Wódka Maximus 0,5l – 60zł,
6) Wódka Finlandia 0,7l – 90zł,
7) Wódka Finlandia 0,5l – 70zł,
8) Tatanka – 10zł
9) Whisky The Famous Grouse + Pepsi – 10zł,
10) Kamikaze (6 shotów) – 17zł.

Na tym nie koniec atrakcji. Zachowując tradycję z poprzednich zlotów, przygotowaliśmy możliwość wytypowania wyniku meczu, z zastrzeżeniem, że nie można obstawić przegranej Królewskich. Będziemy przyjmować jedynie przewidywania dotyczące wygranej lub remisu. Nagrodę – koszulkę Sergio Ramosa - wylosujemy wśród osób, które poprawnie obstawią wynik. W przypadku przegranej w losowaniu wezmą udział wszyscy typerzy.

Przypominamy, że wszystkie zapisane osoby, które nie należą do Stowarzyszenia, zostaną poddane weryfikacji przy wejściu do lokalu (będą musiały okazać dowód tożsamości potwierdzający ich pełnoletność). Zapisy na zlot zostały już zakończone, a szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa w poszczególnych jego punktach zostały odesłane na adresy e-mail, z których przyszły zgłoszenia.

Rozkłady jazdy i dokładny dojazd najlepiej sprawdzić za pomocą strony internetowej JakDojade.pl lub mobilnych aplikacji na platformy Android, Windows lub iOS.

Archiwum