Szczegóły oficjalnego XVI zlotu kibiców Realu Madryt

17.03.2014 | Łukasz Gąsiorek

Zapisy zakończone, prezentujemy szczegóły odnośnie poznańskiego zlotu. Wszystkie osoby które wysłały maila zgłoszeniowego i otrzymały odpowiedź o jego przyjęciu zostały zakwalifikowane do poszczególnych punktów zlotu. Jeżeli ktoś wysłał zgłoszenie, lecz nie otrzymał potwierdzenia, niech wyśle jeszcze raz do poniedziałku do 20.

Sobota (22 marca)

Integracja godz. 17:00 Cooliozum przy Świętym Marcinie 45, wejście do Pasażu Pod Złotą Kulą (mapa)
Przystanek Gwarna
linie tramwajowe dzienne: 2,5,9,13,16
linia tramwajowa nocna: 201

Ze względów organizacyjnych musieliśmy podjąć pewne zmiany w planie sobotniej integracji.
Po pierwsze sobotnia integracja odbędzie się w klubie Cooliozum mieszczącym się przy Świętym Marcinie 45 (wejście przez bramę, nad którą zawieszona jest charakterystyczna złota kula). Miejsce to znane jest doskonale wszystkim poznańskim madridistas, ponieważ to właśnie tam zwyczajowo miejscowi kibice Realu oglądają z reguły spotkania Królewskich. A niecałe 4 lata temu także tam integrowaliśmy się podczas poprzedniego poznańskiego zlotu.
Po drugie, impreza rozpocznie się nieco wcześniej. O godzinie 17:00 rozpoczniemy bowiem turniej pokerowy, a także turniej w FIFĘ. Ponadto do dyspozycji kibiców będą piłkarzyki, oraz zaopatrzony w ponad 100 rodzajów piwa bar ;)

Niedziela (23 marca)

Turniej piłkarski godz. 12:00-18:00 turniej piłkarski w hali KS Posnania przy ul. Słowiańskiej 78 (mapa)

Przystanek Wilczak
linie autobusowe dzienne 47,51,67,74,83,90

Wszystkie osoby które zgłosiły chęć uczestnictwa w turnieju, ale nie mają drużyny, otrzymają maila z informacją o utworzeniu nowej drużyny. Do środy 19 marca, do godziny 21:00, muszą się między sobą skontaktować, wybrać kapitana, oraz nazwę drużyny i wysłać maila zgłoszeniowego. Osoby które wysłały takie zgłoszenie, ale nie są członkami stowarzyszenia Aguila Blanca nie wezmą udziału w turnieju i nie otrzymają maila z wyżej wymienioną informacją. Z racji dużej ilości zgłoszeń, pod uwagę braliśmy wyłącznie członków stowarzyszenia. 
Drużyny które wysłały zgłoszenie i otrzymały potwierdzenie są zgłoszone do gry w turnieju.

Wspólne oglądanie meczu godz. 21:00 El Clasico w Alibi przy al. Niepodległości 8a, wejście od ulicy Taylora (mapa)

Przystanek Uniwersytet Ekonomiczny
linie autobusowe dzienne 71,905
linie autobusowe nocne 232,238,243,249,252

Lokal jest w całości zarezerwowany na potrzeby zlotu, wejście będzie się odbywało na podstawie listy. Po spotkaniu, niezależnie od wyniku, przewidziane after party.

Jeśli nie wysłałeś jeszcze zgłoszenia możesz zrobić to najpóźniej do 16 marca, do godz. 21:00. Maila należy wysłać na adres bartek.radecki@aguilablanca.pl

XVI zlot na Facebooku

Dołączenie do wydarzenia na Facebooku nie jest jednoznaczne z wysłaniem zgłoszenia.
W sprawie jakichkolwiek innych pytań proszę pisać adres lukasz.gasiorek@aguilablanca.pl

Mamy nadzieję, że sam zlot jak i niedzielny mecz dostarczy wszystkim niezapomnianych wrażeń. Do zobaczenia w Poznaniu!

Archiwum