Szczegóły imprezy integracyjnej w Krakowie

18.10.2014 | Dominika Jaworska

Już za tydzień, 25 października Real Madryt zagra u siebie z FC Barcelona. Tradycyjnie z okazji tak ważnego wydarzenia serdecznie zapraszamy na Zlot Kibiców Realu Madryt, który tym razem odbędzie się w Krakowie. O tym jak zapisać się na wspólną integrację, turniej czy oglądanie meczu, możecie przeczytać tutaj.

Zgodnie z obietnicą, zamieszczamy szczegóły dotyczące imprezy integracyjnej, która rozpocznie się w piątek (24 października) o 20:00 w Klubie Dziekanat (Facebook). Do dyspozycji uczestników zlotu będą między innymi stół do gry w piłkarzyki, tablica do darta, a także parkiet do tańczenia (puszczana będzie muzyka retro). Planowany jest także turniej w Fifę 14 na PlayStation 3. Zwycięzca rozgrywek otrzyma ufundowaną przez sklep PodStadionem.pl nagrodę – szalik Realu Madryt. Na turniej, który rozpocznie się około 21:00, możecie zapisać się u organizatora na początku imprezy integracyjnej.

Klub Dziekanat oferuje szerokie menu. Oprócz tego z okazji naszego Zlotu przewidziano ofertę specjalną – po zakupie whiskey Jim Beam otrzymacie 50-procentowy rabat na drugą szklankę tego samego trunku. Dodatkowo każdy może wziąć udział w zabawie, która polegać będzie na rozpoznaniu odpowiedniego napoju. Nagrody to puszka Jim Beam lub czapeczka tej marki.

Uczestnictwo w zlocie jest bezpłatne. Udział w nim wziąć mogą wyłącznie osoby pełnoletnie, a pierwszeństwo uczestnictwa w każdym z wydarzeń mają członkowie Águila Blanca. Szczegóły na temat zapisów znajdziecie tutaj. Przypominamy, że dołączenie do wydarzenia na Facebooku nie jest jednoznaczne z wysłaniem zgłoszenia.

Informujemy również, że wszystkie zapisane osoby, które nie należą do Stowarzyszenia, zostaną poddane weryfikacji przy wejściu do lokalu (będą musiały okazać dowód tożsamości potwierdzający ich pełnoletność).

Poniżej prezentujemy mapkę, która może pomóc Wam w dotarciu na imprezę integracyjną. Na przystanek Pędzichów dotrzecie tramwajami numer 18 i 19. Na przystanek Politechnika można zaś przyjechać autobusami 105, 129, 130, 154, 179, 208, 292, 405, 429, 501, a także tramwajami 3, 50 i 77. Rozkłady jazdy i dokładny dojazd najlepiej sprawdzić za pomocą strony internetowej JakDojade.pl lub mobilnych aplikacji na platformy Android, Windows lub iOS.

Archiwum