PodStadionem.pl partnerem XX zlotu polskiego madridismo

31.03.2016 | Łukasz Gąsiorek

Podobnie jak przy okazji poprzednich zlotów, nasz partner – sklep piłkarski PodStadionem.pl objął patronatem, jubileuszowy, XX zlot polskich kibiców Realu Madryt, który odbędzie się w dniach 1-2 kwietnia w stolicy Górnego Śląska.

Tym razem dla zwycięzcy piątkowego turnieju w FIFĘ, a także dla króla strzelców, najlepszego zawodnika i najlepszego bramkarza sobotniego turnieju piłkarskiego przewidziana jest nagroda w postaci, voucherów o wartości 100 złotych, do wykorzystania na dowolny produkt z całego asortymentu np. buty piłkarskie.

Jak zawsze bezpośrednio przed rozpoczęciem Klasyku, wśród osób, które pojawią się na oglądaniu meczu w pubie City przeprowadzimy typowanie. Zasady zabawy jak zawsze. Aby uniknąć typowania wbrew własnemu kibicowskiemu sercu, nie przyjmujemy typów zakładających porażkę ;). W przypadku gdy prawidłowo wynik wytypuje więcej osób szczęśliwca wyłonimy w drodze losowania. Jeśli Królewscy zawiodą, to podobnie jak na ostatnich dwóch zlotach, koszulkę wylosujemy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w typowaniu. Mamy nadzieję, że tym razem uda nam się tego uniknąć. Dla zwycięzcy zabawy sklep piłkarski PodStadionem.pl tym razem ufundował oryginalną koszulkę Cristiano Ronaldo.

Archiwum