PodStadionem.pl partnerem jubileuszowego zlotu w Krakowie

23.10.2018 | Łukasz Gąsiorek

Podobnie jak przy okazji poprzednich zlotów, nasz partner – sklep piłkarski PodStadionem.pl objął patronatem, jubileuszowy - XXV oficjalny zlot polskich kibiców Realu Madryt, który odbędzie się w najbliższy weekend w Królewskim Stołecznym Mieście Krakowie.

Jeśli chodzi o nagrody indywidualne dla zwycięzców rekreacyjnych turniejów, które odbędą się w trakcie integracji tym razem sklep PodStadionem.pl przekazał zimowe czapki klubowe.

Niezmiennie - wszyscy, którzy przyjdą na mecz będą mogli wziąć udział w typowaniu. Swoje typy przesyłacie razem ze zgłoszeniem na zlot. Zasady zabawy jak zawsze. Pomimo niezbyt sprzyjającej postawy Królewskich nie przyjmujemy typów zakładających porażkę, w najgorszym wypadku można wytypować remis. W przypadku gdy prawidłowo wynik wytypuje więcej osób szczęśliwca wyłonimy w drodze losowania. Jeśli Królewscy zawiodą, to koszulkę wylosujemy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w typowaniu, choć mamy nadzieję, że podopieczni Lopeteguiego, w pierwszym Klasyku po odejściu Cristiano, a także przy braku Messiego zagrają na miarę naszych oczekiwań. Dla zwycięzcy zabawy sklep piłkarski PodStadionem.pl tym razem ufundował koszulkę Realu Madryt z opcją wyboru własnego napisu na odwrocie.

Jednocześnie informujemy, że wszyscy członkowie naszego stowarzyszenia posiadają indywidualne kody rabatowe. Kod indywidualny składa się z nazwiska + numeru członkowskiego/legitymacji pisanego razem, np. dla Jana Kowalskiego z legitymacją nr 123 kodem rabatowym jest KOWALSKI123. Swój kod, każdy z Was może sprawdzić w podglądzie konta na stronie stowarzyszenia.