Pod Stadionem partnerem zlotu w Toruniu

22.10.2021 | Łukasz Gąsiorek

Podobnie jak przy okazji poprzednich zlotów, nasz partner – sklep piłkarski PodStadionem.pl objął patronatem XXIX oficjalny zlot polskich kibiców Realu Madryt, który odbędzie się w najbliższy weekend w Toruniu.

Wszyscy, którzy wyślą zgłoszenie wraz z typowanym wynikiem meczu mogą wziąć udział w zabawie. Zasady jak zawsze. Nie przyjmujemy typów zakładających porażkę, w najgorszym wypadku można wytypować remis. W przypadku gdy prawidłowo wynik wytypuje więcej osób szczęśliwca wyłonimy w drodze losowania. Jeśli Królewscy zawiodą, to koszulkę wylosujemy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w typowaniu. Dla zwycięzcy zabawy sklep piłkarski PodStadionem.pl ufundował koszulkę Karima Benzemy.

Jednocześnie przypominamy, że wszyscy członkowie naszego stowarzyszenia posiadają indywidualne kody rabatowe. Kod indywidualny składa się z nazwiska + numeru członkowskiego/legitymacji pisanego razem, np. dla Jana Kowalskiego z legitymacją nr 123 kodem rabatowym jest KOWALSKI123. Swój kod, każdy z Was może sprawdzić w podglądzie konta na stronie stowarzyszenia.

Archiwum