Pierwszy w Polsce fachowy skarb kibica Primera Division magazynu iOle!

25.10.2014 | Łukasz Gąsiorek

Już od ponad miesiąca na boiskach Hiszpanii rozgrywane są spotkania hiszpańskiej La Liga, w której o tytuł mistrzowski biją się przede wszystkim Barcelona, Atlético i Real Madryt. Najwyższa klasa rozgrywkowa to nie tylko te trzy zespoły, ale także cała grupa wielu innych drużyn jak Valencia, Athletic, Celta Vigo czy Eibar, które grają o swoje cele.

Niedawno został wydany Przewodnik kibica La Liga 2014/15 autorstwa ¡Olé! Magazyn, przy współpracy z hiszpańskimi oraz polskimi dziennikarzami, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje o 20-stu najlepszych zespołach w Hiszpanii okraszonych piękną oprawą graficzną.

W pierwszym wydaniu magazynu, poza szczegółowym opisem każdego z klubów, znalazło się także miejsce na felietony. O La Lidze wstającej z kolan pisze Piotr Dyga, na pytania dotyczące bieżącego sezonu odpowiada Piotr Laboga z NC+, a sytuację Celty Vigo opisuje Maciej Leszczyński, redaktor realmadryt.pl i członek naszego stowarzyszenia.

W Przewodniku znaleźć można także terminarz spotkań oraz mapę klubów z ciekawostkami dotyczącymi każdego z miast oraz dodatkowe materiały i infografiki związane z La Liga.

Dla każdego kto interesuje się futbolem hiszpańskim, zarówno w wydaniu niedocenianych ekip, jak i futbolowych gigantów, Przewodnik Kibica ¡Olé! jest pozycją obowiązkową.

Ten stustronicowy magazyn można zamówić na http://sklep.olemagazyn.pl za jedyne 8,90 zł z możliwością darmowej wysyłki. Autorzy zapowiadają uczynienie z Przewodnika corocznej tradycji.

Ponadto informujemy, że ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są egzemplarze Przewodnika kibica La Liga. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie kiedy Real Madryt ostatni raz wygrał z Barceloną strzelając trzy bramki, nie tracąc żadnej. Na odpowiedzi czekamy do godz. 16:00 w poniedziałek. Prosimy je kierować na adres mailowy kontakt@aguilablanca.pl, maile tytułując - "konkurs, gran derbi".

Archiwum