Ostatnie dni zapisów do Stowarzyszenia!

16.10.2014 | Dominika Jaworska

Wszystkim zainteresowanym przystąpieniem w szeregi Águila Blanca serdecznie przypominamy o trwających zapisach do Polskiego Stowarzyszenia Kibiców Realu Madryt. Rekrutacja na sezon 2014/2015 potrwa jeszcze tylko dwa dni - do soboty 18 października bieżącego roku z tym dniem włącznie. Termin ten obowiązuje również aktualnych członków, którzy chcą pozostać w fanklubie na kolejny sezon.

Dlaczego warto się zapisać?
W tym sezonie na wszystkich członków Águila Blanca czekają liczne atrakcje. Tradycyjne spotkania w gronie madridistas owiane są już legendą i wkrótce po raz kolejny spotkamy się w licznym gronie, wspólnie kibicując Królewskim (informacje o XVII Oficjalnym Zlocie Kibiców Realu Madryt znajdziesz klikając tutaj). Dzięki członkostwu w Stowarzyszeniu będziecie mogli również korzystać z wielu zniżek w naszych placówkach partnerskich, np. we współpracującym z nami od samego początku internetowym sklepie sportowym PodStadionem.pl oraz w licznych pubach, w których madridistas z całej Polski spotykają się na wspólne oglądanie meczów Realu Madryt. Jednak nadrzędną formą działalności naszego Stowarzyszenia jest organizowanie wyjazdów na mecze Realu. Uczestniczyć w nich mogą jedynie zarejestrowani członkowie Stowarzyszenia. Dodatkowo za okazaniem aktualnej legitymacji członkowskiej oficjalnej polskiej peñi możecie udać się na Tour Bernabéu ze zniżką aż 50%! Zamiast płacić 19 euro, członkowie Águila Blanca mogą zwiedzić stadion oraz muzeum klubu w cenie 9,5 euro!

Przypominamy również, że numery legitymacji członkowskich, jak to się odbywa co roku, zostaną przydzielone nowym członkom Stowarzyszenia po zakończeniu trwających zapisów. Wtedy także w ciągu miesiąca zostaną rozesłane legitymacje do wszystkich zainteresowanych na adresy podane przy rejestracji.

Instrukcję krok po kroku – jak się zapisać do Stowarzyszenia oraz jak prolongować swoje członkostwo, znajdziecie pod tym linkiem: Zapisy do Stowarzyszenia

Archiwum