Lecimy na Villarreal!

19.01.2015 | Katarzyna Cenian

Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt, Águila Blanca, ma ogromną przyjemność zaprosić na pierwszy w tym roku wyjazd do Madrytu. Tym razem wybieramy się na spotkanie z Villarrealem.

Wyjazd potrwa pięć dni (26 luty – 2 marca 2015 roku). Koszt to 1350 złotych, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe . W tej cenie zapewniamy: przelot samolotem z Warszawy (Chopin) i z powrotem do Warszawy (Modlin), zakwaterowanie w hostelu (bez wyżywienia), ubezpieczenie podróżne i bilet na mecz z Villarrealem. Wylot z Warszawy planowany jest na przedpołudniowy czwartek (26 lutego), a powrót w poniedziałek w godzinach wieczornych (2 marca).

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd do Madrytu” na adres: wyjazdnamecz@aguilablanca.pl. Termin zapisów mija w czwartek 22 stycznia 2015 r. o godzinie 12:00.

W e-mailu proszę zawrzeć następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
– numer legitymacji członkowskiej.

W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.

Wyjazd organizowany jest wyłącznie dla członków stowarzyszenia.

Archiwum