Lecimy do Manchesteru!

16.12.2019 | Agnieszka Borkowska

Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt - Águila Blanca zaprasza tuż po losowaniu na wyjazd do Wielkiej Brytanii na 1/8 Ligi Mistrzów. Tym razem udamy się do Manchesteru, aby wspólnie oglądać spotkanie na Etihad Stadium.

Wyjazd potrwa od 16 do 20 marca 2020. Orientacyjny koszt to 1800 złotych, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. W tej cenie zapewniamy: przelot, noclegi w hotelu w centrum Manchesteru, bilet na mecz Manchester City - Real Madryt oraz ubezpieczenie podróżne. Wylot planowany jest rano 16 marca z Wrocławia, a powrót wieczorem 20 marca również do Wrocławia.

W wyjeździe mogą uczestniczyć wyłącznie członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką na sezon 2019/2020.

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd do Manchesteru” na adres: aga.borkowska@aguilablanca.pl
Termin zapisów mija w czwartek 19 grudnia o godzinie 18:00.

W e-mailu proszę podać następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
– numer legitymacji członkowskiej,

W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.

Archiwum