Jedziemy na Superpuchar Europy!

15.06.2018 | Agnieszka Borkowska

Dopiero opadają emocje po wygraniu trzeciego uszatego pucharu z rzędu ale my... nie zamierzamy zwalniać tempa i już dziś zapraszamy Was na pierwszy wyjazd w sezonie 2018/2019! Członkowie Águila Blanca tym razem będą mogli pojechać do Tallinna na Superpuchar Europy.

Wyjazd potrwa 5 dni (13-17 sierpnia 2018 roku). Koszt to 900 zł, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. W tej cenie zapewniamy: przejazd autokarem na trasie Wrocław – Łódź – Warszawa - Tallinn, ubezpieczenie podróżne, 2 noclegi w hostelu w Tallinnie oraz bilet na mecz Real Madryt – Atletico Madryt w sektorze kibiców Realu. Wyjazd z Wrocławia planowany jest około godz. 18:00 w poniedziałek (13 sierpnia), a powrót z Tallinna w czwartek w okolicach godziny 20. Przyjazd do Wrocławia planowany jest w piątek (17 sierpnia) w godzinach południowych.

W wyjeździe mogą uczestniczyć tylko członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką na sezon 2017/18.

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na Superpuchar Europy” na adres: aga.borkowska@aguilablanca.pl Termin zapisów mija w środę 20 czerwca o godzinie 11:00.

W e-mailu proszę podać następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
– numer legitymacji członkowskiej,
- z jakiego miasta chcesz jechać,

W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności oraz regulaminem.

Osoby zainteresowane samymi wejściówkami na mecz również mogą je zamówić za naszym pośrednictwem, aczkolwiek krótko po zgłoszeniu będą musiały opłacić bilet (225 złotych). Jest to jedyny sposób, aby uniknąć - niestety dość częstych - sytuacji, w której po bilety zgłaszają się osoby niezdecydowane i po przyznaniu wejściówki z niej rezygnują.

Jak zawsze, priorytetowo będą rozpatrywane zgłoszenia osób na wyjazd autokarowy, a wśród zgłoszeń indywidualnych pierwszeństwo mają członkowie mieszkający za granicą. Nie ma możliwości zapisywania się na dwóch listach: wyjazd autokarowy i indywidualny bilet – osoby takie będą usuwane z listy autokarowej.

Zgłoszenia na same bilety przyjmujemy do godziny 18:00 we wtorek (19 czerwca). Zainteresowanych prosimy o maila pod tytułem "Bilet na Superpuchar Europy, Tallin" na adres: katarzyna.cenian@aguilablanca.pl. Po przyjęciu zgłoszenia odeślemy informacje dot. płatności, potwierdzenia oraz odbioru biletów.

Archiwum