III specjalny zlot kibiców Realu Madryt na finał Ligi Mistrzów

17.05.2017 | Bartosz Radecki

Znowu to zrobili! Drugi rok z rzędu madridistas mogą cieszyć się z obecności swoich ulubieńców w finale Ligi Mistrzów. Z tej okazji Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt – Águila Blanca zaprasza wszystkich kibiców Królewskich na trzeci specjalnie zorganizowany zlot kibiców z okazji finału Ligi Mistrzów . Szansę na dwunasty Puchar Mistrzów będziecie mogli obejrzeć 3 czerwca w Warszawie w klubie Hulakula - rozrywkowym centrum miasta!

Piątkowa integracja
Prawdopodobnie dzień przed meczem będziecie mogli spotkać się z innymi kibicami Realu Madryt na tradycyjnej imprezie integracyjnej. O szczegółach tego wydarzenia poinformujemy w najbliższym czasie.

Walne zebranie
W sobotnie popołudnie, na kilka godzin przed meczem, wszystkich członków Águila Blanca zapraszamy do uczestnictwa w walnym zebraniu, na którym podsumujemy kolejny rok działalności Stowarzyszenia, podzielimy się planami na przyszłość i wysłuchamy Waszych uwag i propozycji.
Szczegóły co do miejsca i godziny walnego zebrania nadal są jeszcze ustalane, postaramy się je podać w najbliższych dniach.

Mecz 
Na wspólne oglądanie finału Ligi Mistrzów zapraszamy wszystkich madridistas do Klubu Hulakula - rozrywkowe centrum miasta, przy ul. Jagiellońskiej 82c. W specjalnie wydzielonej dla nas strefie będziecie mogli obejrzeć mecz w komfortowych warunkach na unikalnym, 6 metrowym ekranie. Dodatkowo na głównej sali znajduje się kilkanaście dużych ekranów i telewizorów. W zamkniętej wyłącznie dla nas sali klubowej, na dwóch rzutnikach obejrzycie ten mecz w wyjątkowej, typowo kibicowskiej atmosferze. W tej właśnie sali będzie znajdował się 'młyn', a więc wszystkie osoby chcące wspierać Królewskich głośnym dopingiem muszą się tam znaleźć.

Wejście do lokalu z listy rozpocznie się od godziny 17. Każda osoba która zapisze się na zlot wysyłając do nas zgłoszenie otrzyma przy wejściu specjalną opaskę uprawniającą do zajęcia miejsc w naszych strefach. Osoby te muszą być na miejscu do godziny 20. Wszyscy członkowie naszego stowarzyszenia do Hulakula wchodzą za darmo. Osoby nie będące naszymi członkami przy wejściu będą proszone o uiszczenie opłaty w wysokości 10zł, a po godzinie 20:00 - 20zł. Prosimy o wcześniejsze przygotowanie legitymacji członkowskich, bądź potwierdzenia wysłania zgłoszenia, oraz odpowiednio wyliczone kwoty, aby ułatwić weryfikację i wpuszczanie do lokalu. Po godzinie 20:00 nasi członkowie będą mogli wejść do klubu za darmo wyłącznie za okazaniem legitymacji członkowskiej.

W oczekiwaniu na mecz będziecie mogli umilić sobie czas grając w kręgle bądź bilard. Hulakula oferuje 28 torów bowlingowych, oraz 8 stołów do bilarda. 
Po meczu, rozpocznie się impreza klubowa, której punktem kulminacyjnym będzie występ hiszpańskiego DJ'a Saka Noela. Oczywiście wszyscy uczestnicy zlotu będą mogli zostać w klubie i bawić się (a miejmy nadzieję świętować) do białego rana. Przy tej okazji gorąca prośba, aby od razu po meczu opuścić parkiet, w celu przygotowania go do imprezy klubowej.

Typowanie
Mamy zaszczyt ogłosić, że podobnie jak przy okazji poprzedniego specjalnego zlotu z okazji finału Ligi MIstrzów sklep PodStadionem.pl został oficjalnym partnerem warszawskiego zlotu na finał Ligi Mistrzów. Razem z PodStadionem.pl ponownie proponujemy, będące już bez wątpienia stałym elementów naszych zlotów przedmeczowe typowanie. Zasady bez zmian, nie przyjmujemy typów zakładających porażkę, dopuszczamy typy zakładające wynik remisowy lub zwycięstwo Królewskich. W przypadku, gdy prawidłowo wynik wytypuje więcej osób, szczęśliwca wyłonimy w drodze losowania. Jeśli Królewscy zawiodą, to nagrodę wylosujemy spośród wszystkich, którzy pojawili się na zlocie i wzięli udział w typowaniu. Jedna, bardzo ważna uwaga - przy typowaniu należy uwzględnić możliwą dogrywkę, ponieważ w jej przypadku wiążący dla rozstrzygnięcia konkursu będzie wynik po 120, a nie 90 minutach gry. Dla zwycięzcy zabawy sklep PodStadionem.pl ufundował nagrodę, o tym co nią będzie poinformujemy w oddzielnym newsie. Swoje typy tym razem wysyłacie razem ze zgłoszeniem.

Aby wziąć udział w zlocie i skorzystać z wszystkich atrakcji, które oferuje nam Hulakula, należy wysłać zgłoszenie na adres daniel.manczak@aguilablanca.pl najpóźniej do 1 czerwca bieżącego roku o treści:
Temat: Zgłoszenie na finał Ligi Mistrzów 2017
1. Imię i nazwisko
2. Członek Stowarzyszenia: TAK/NIE (jeżeli tak, podaj nr legitymacji)
3. Piątkowa integracja: TAK/NIE
4. Wspólne oglądanie meczu: TAK/NIE
5. Typowany wynik meczu

Zapraszamy do zapisywania się na wydarzenie na Facebooku. Dołączenie do wydarzenia nie jest równoznaczne z wysłaniem zgłoszenia! Jeżeli chcesz oglądać z nami mecz, koniecznie wyślij zgłoszenie. Do zobaczenia w Warszawie!

¡A por La 12!

Archiwum