XXVI Oficjalny Zlot Kibiców Realu Madryt

29.01.2019 | Agnieszka Borkowska

Stowarzyszenie Águila Blanca zaprasza na dwudziesty szósty oficjalny zlot kibiców Realu Madryt w Polsce. Tym razem zlot odbędzie się we Wrocławiu! W stolicy Dolnego Śląska spotkamy się 1 i 2 marca . Powracamy tutaj po 4 latach nieobecności, więc nie może Was zabraknąć!

INTEGRACJA
Oficjalnie zlot rozpoczynamy w piątek 1 marca o godzinie 20-tej tradycyjną imprezą integracyjną. Odbędzie się ona w miejscu dobrze znanym przez wrocławskie madridismo, a mianowicie Pubie Felicita , w nowej lokalizacji na Placu Solnym 16. Z całą pewnością warto przyjść, poznać innych kibiców, podyskutować o kwestiach związanych z klubem i przede wszystkim fajnie spędzić czas. Dodatkową rozrywką będzie możliwość popisania się umiejętnościami tanecznymi na parkiecie, a także wokalnymi, gdyż po północy startujemy z karaoke!

Przy wejściu sprawdzana będzie lista obecności. Lokal będzie dostępny dla wszystkich uczestników zlotu bezpłatnie.

MECZ
El Clásico obejrzymy w Winners Sports Bar Wrocław . Lokal mieści się przy ulicy Ofiar oświęcimskich 36 (wejście od ul. Szewskiej). Spotkanie rozpocznie się w sobotę 2 marca o godzinie 20:45, a Was zapraszamy już na 2 godziny przed pierwszym gwizdkiem. W lokalu dla zainteresowany dostępne będą piłkarzyki, więc czas oczekiwania na starcie dwóch piłkarskich gigantów będzie można wypełnić rozgrywkami. Ale nie tylko… Co powiecie na dart? Rzutki podczas ostatniego zlotu cieszyły się dużym zainteresowaniem, więc teraz również nie zabraknie tej atrakcji.

Każda osoba, która nie jest członkiem stowarzyszenia Águila Blanca będzie zobligowana do uiszczenia opłaty w wysokości 5 złotych przed wejściem. Osoby posiadające ważną legitymację członkowską uczestniczą w imprezie bezpłatnie.

ZAPISY NA ZLOT
Na poszczególne punkty zlotu należy zgłosić się poprzez wypełnienie poniższego formularza:
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Zapisy na zlot potrwają do czwartku 28.02.2019 do godziny 18:00.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na naszym fanpage’u na Facebooku:
WYDARZENIE
Pamiętajcie, że dołączenie do wydarzenia na Facebooku nie jest jednoznaczne z wysłaniem zgłoszenia.

Zaznaczamy, że uczestnictwo w zlocie dla członków Águila Blanca jest bezpłatne. Mogą w nim wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Informujemy, że osoby które nie wypełnią formularza, nie zostaną wpuszczone bezpłatnie na poszczególne części zlotu.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w XXVI zlocie kibiców Realu Madryt i… widzimy się we Wrocławiu!