XXVI Oficjalny Zlot Kibiców Realu Madryt

29.01.2019 | Agnieszka Borkowska

Stowarzyszenie Águila Blanca zaprasza na dwudziesty szósty oficjalny zlot kibiców Realu Madryt w Polsce. Tym razem zlot odbędzie się we Wrocławiu! W stolicy Dolnego Śląska spotkamy się 1 i 2 marca . Powracamy tutaj po 4 latach nieobecności, więc nie może Was zabraknąć!

INTEGRACJA
Oficjalnie zlot rozpoczynamy w piątek 1 marca o godzinie 20-tej tradycyjną imprezą integracyjną. Odbędzie się ona w miejscu dobrze znanym przez wrocławskie madridismo, a mianowicie Pubie Felicita , w nowej lokalizacji na Placu Solnym 16. Z całą pewnością warto przyjść, poznać innych kibiców, podyskutować o kwestiach związanych z klubem i przede wszystkim fajnie spędzić czas. Dodatkową rozrywką będzie możliwość popisania się umiejętnościami tanecznymi na parkiecie, a także wokalnymi, gdyż po północy startujemy z karaoke!

Przy wejściu sprawdzana będzie lista obecności. Lokal będzie dostępny dla wszystkich uczestników zlotu bezpłatnie.

MECZ
Niestety z przyczyn od nas niezależnych musieliśmy zmienić lokalizację w której obejrzymy sobotni mecz.

El Clásico obejrzymy również w Pubie Felicita. Spotkanie rozpocznie się w sobotę 2 marca o godzinie 20:45, a Was zapraszamy już na 2 godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Każda osoba, która nie jest członkiem stowarzyszenia Águila Blanca będzie zobligowana do uiszczenia opłaty w wysokości 5 złotych przed wejściem. Osoby posiadające ważną legitymację członkowską uczestniczą w imprezie bezpłatnie.

ZAPISY NA ZLOT
Na poszczególne punkty zlotu należy zgłosić się poprzez wypełnienie poniższego formularza:
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Obecnie zapisy są wyłącznie dla członków Stowarzyszenia. Zapisy na zlot potrwają do środy 27.02.2019 do godziny 18:00.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na naszym fanpage’u na Facebooku:
WYDARZENIE
Pamiętajcie, że dołączenie do wydarzenia na Facebooku nie jest jednoznaczne z wysłaniem zgłoszenia.

Zaznaczamy, że uczestnictwo w zlocie dla członków Águila Blanca jest bezpłatne. Mogą w nim wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Informujemy, że osoby które nie wypełnią formularza, nie zostaną wpuszczone bezpłatnie na poszczególne części zlotu.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w XXVI zlocie kibiców Realu Madryt i… widzimy się we Wrocławiu!