Pod Stadionem partnerem zlotu

24.02.2019 | Daniel Mańczak

Podobnie jak przy okazji poprzednich zlotów, nasz partner – sklep piłkarski PodStadionem.pl objął patronatem XXVI oficjalny zlot polskich kibiców Realu Madryt, który odbędzie się w najbliższy weekend we Wrocławiu

Wszyscy, którzy wyślą zgłoszenie wraz z typowanym wynikiem meczu mogą wziąć udział w zabawie. Zasad jak zawsze. Nie przyjmujemy typów zakładających porażkę, w najgorszym wypadku można wytypować remis. W przypadku gdy prawidłowo wynik wytypuje więcej osób szczęśliwca wyłonimy w drodze losowania. Jeśli Królewscy zawiodą, to koszulkę wylosujemy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w typowaniu. Dla zwycięzcy zabawy sklep piłkarski PodStadionem.pl ufundował koszulkę Realu Madryt.

Jednocześnie informujemy, że wszyscy członkowie naszego stowarzyszenia posiadają indywidualne kody rabatowe. Kod indywidualny składa się z nazwiska + numeru członkowskiego/legitymacji pisanego razem, np. dla Jana Kowalskiego z legitymacją nr 123 kodem rabatowym jest KOWALSKI123. Swój kod, każdy z Was może sprawdzić w podglądzie konta na stronie stowarzyszenia.