Zjednoczmy się na El Clásico

17.03.2015 | Bartosz Radecki

Klasyk, najważniejszy mecz piłkarski na świecie, kilkaset milionów osób przed telewizorami, kilkadziesiąt tysięcy szczęśliwców na stadionie, 22 zawodników którzy będą walczyć ze wszystkich sił o zwycięstwo, o panowanie w Hiszpanii, o pokonanie odwiecznego rywala.

Gdzie w tym momencie powinien być kibic Królewskich? Oczywiście wśród innych kibiców. Stowarzyszenie Águila Blanca zaprasza wszystkich sympatyków Realu Madryt do wspólnego oglądania i kibicowania. Jeżeli nie możecie pojawić się na XVIII oficjalnym zlocie, przypominamy że grupy kibiców spotykają się we wszystkich większych miastach.

Wrocław zaprasza wszystkich na zlot, rozpoczynający się już w sobotę imprezą integracyjną w Padbarze, w niedzielę przedmeczowe emocje umili wam turniej piłkarski, a wieczorem danie główne. We wrocławskiej Tawernie spodziewamy się kilkuset kibiców Realu Madryt, głośnego dopingu i wspaniałej atmosfery.

Warszawskie madridismo zaprasza wszystkich którzy nie mogą pojawić się w stolicy dolnego śląska do Padbaru. Jeżeli byliście tam na zeszłorocznym finale pucharu Króla wiecie czego się spodziewać. Wtedy ponad 200 osób wspólnie dopingowało i świętowało tryumf Królewskich, oby tym razem było tak samo.

Kraków zaprasza do Footbal Heaven, gdzie każdy madridista czuje się jak w niebie. Wizytówką kibiców z małopolski jest głośny i intensywny doping przez całe mecze, w niedzielę ilość decybeli będzie wyjątkowo wysoka.

Poznańskie Cooliozum zawsze zapewnia kibicom Realu komfortowe warunki oglądania spotkań swojej drużyny, nie inaczej będzie tym razem. Znaczna część lokalu będzie zarezerwowana specjalnie dla Was, tak więc przychodźcie tłumnie, z pewnością nikt nie będzie żałował, niezależnie od wyniku.

Rzeszowski Hattrick w niedzielny wieczór zarezerwowany jest wyłącznie dla fanów Królewskich. Wszak właściciel jest wielkim madridistą, a rzeszowskim fanom takiego lokalu zazdroszczą wszystkie inne miasta. Dlatego tym bardziej zachęcamy wszystkich mieszkańców Rzeszowa i okolic do stawienia się w tym miejscu i wspólnego kibicowania.

Kibice spotykają się w każdym większym mieście, wspólnie przeżywają sportowe emocje, wspólnie się cieszą i opłakują porażki. Mecze w większym gronie to okazja do dzielenia swoich pasji, poznania wielu ciekawych ludzi, nawiązania przyjaźni. Zachęcamy wszystkich do przychodzenia na mecze do pubów, dołączania do grup na facebooku. Nie ma lepszego meczu aby zacząć przygodę z lokalnym madridismo niż El Clásico. Madridismo Unido!

Lista pubów w których zbierają się kibice:

Wrocław:
XVIII oficjalny zlot kibiców Realu Madryt w Polsce

Facebook
Forum

Warszawa:
Padbar, Marszałkowska 115
Facebook
Forum

Poznań:
Cooliozum, Św. Marcin 45
Facebook
Forum

Kraków:
Football Heaven Pub, ul. Św. Filipa 7
Facebook
Forum

Łódź:
Biblioteka, ul. Struga 7
Facebook
Forum

Trójmiasto:
SQRdot Cafe, ul. Bohaterów Mante Cassino 53, Sopot
Facebook
Forum

Rzeszów:
Hattrick Pub, ul. Kazimierza 8
Facebook
Forum

Szczecin:
Kicker Pub, ul. Opłotki 2
Facebook
Forum

Lublin:
Astoria, Al. Raclawickie 2A,
Facebook
Forum

Opole:
Papa Jack, Plac Wolności 7-8
Facebook

Białystok:
Piwiarnia Warki, ul. Sienkiewicza 28,
Facebook

Krosno:
Klub K15, ul. Krakowska 15
Facebook

Katowice:
Piwiarnia Warki, ul. Mariacka
Facebook

Jeśli waszego miasta nie ma na liście, poszukajcie informacji na forum w dziale Spotkania madridistas, oraz na Facebooku w grupach swoich miast.
Jeżeli Twoje miasto nie ma swojej grupy stwórz ją i bądź tą osobą która rozkręci lokalną społeczność madridismo! Wspaniała atmosfera i niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Wszystkie pytania możecie nam zadawać również na naszym Twitterze, oraz Facebooku.

MADRIDISMO UNIDO!

Archiwum