Zapisy na wyjazd autokarowy do Lipska

02.01.2024 | Bartosz Radecki

Po raz kolejny Real Madryt zagra w Lidze Mistrzów u naszych zachodnich sąsiadów. Po niedawnej wizycie na Stadionie Olimpijskim w Berlinie, tym razem mamy okazję, ponownie jak w ubiegłym sezonie, odwiedzić Red Bull Arenę w Lipsku. Zapraszamy wszystkich sympatyków Realu Madryt na kolejny autokarowy wyjazd naszego stowarzyszenia i udział w spotkaniu z RB Lipsk.

Podobnie jak przy okazji grudniowego wyjazdu, nie wiemy ile biletów otrzymamy od klubu, jednakże planujemy wyruszyć w sile co najmniej 3 autokarów, a jeżeli będzie taka możliwość - jeszcze większej. Szacunkowy koszt wyjazdu wynosi 650 zł, przy czym ostateczny koszt zostanie przesłany do wylosowanych uczestników i może różnić się od wskazanego powyżej..

Wyjazd potrwa 2 dni (13-14 lutego 2024 roku). W tej cenie zapewniamy:
1. Przejazd autokarem do Lipska na trasach:
Trasa 1: Warszawa - Łódź - Lipsk - Łódź - Warszawa;
Trasa 2: Poznań - Lipsk - Poznań
Trasa 3: Kraków – Katowice –Lipsk – Katowice – Kraków;
Trasa 4: Wrocław – Lipsk – Wrocław

Przy czym w przypadku zbyt małej liczby otrzymanych biletów Trasa 1 i 2 oraz 3 i 4 zostaną połączone.

2. Ubezpieczenie podróżne
3. Bilet na mecz w sektorze gości
4. Pamiątkowy szalik

Wyjazdy w zależności do tras planowane są we wczesnych godzinach porannych w dniu 13 lutego, a powrót bezpośrednio po meczu.

Prosimy o bardzo uważne i przemyślane wypełnienie formularza zgłoszeniowego, oprócz standardowych danych jak imię i nazwisko, nr legitymacji, należy także wybrać preferowane miasto wyjazdu.Nie ma możliwości zmiany miasta wyjazdu.

Nie przeprowadzamy zapisów na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”, dlatego zgłoszenia przyjmujemy przed oficjalną informacją z klubu dotyczącą ilości przyznanych wejściówek. W przypadku większej ilości zgłoszeń niż otrzymanych biletów przeprowadzone zostanie losowanie. Wówczas ze szczęśliwcami będziemy kontaktować się drogą mailową celem potwierdzenia udziału oraz przekazania szczegółowych danych o sposobie wpłaty.

W związku z faktem, że jest to drugi wyjazd do Niemiec w tym sezonie, jak również licznymi rezygnacjami przy okazji wyjazdu do Berlina, prosimy o przemyślane zapisy - losujemy miejsca indywidualnie.
Z wyjazdu na mecz z Unionem zrezygnowało ponad 100 osób, a drugie tyle nie zostało wylosowanych. Aby dać możliwość obejrzenia ukochanej drużyny i uczestnictwa w wyjeździe jak największej liczbie członków stowarzyszenia, Zarząd podjął decyzję o rozlosowaniu otrzymanych biletów zgodnie z poniższymi zasadami:

1. 50% puli wejściówek zostanie wylosowanych wyłącznie spośród osób, które wysłały zgłoszenie na wyjazd do Berlina, ale się nie dostały i zgłosiły się na wyjazd do Lipska.
2. 50% puli wejściówek zostanie wylosowanych spośród wszystkich zgłoszeń na wyjazd do Lipska.
3. W przypadku rezygnacji z udziału w wyjeździe do Lipska przez osobę wylosowaną, na jej miejsce zostanie wylosowana osoba spośród wszystkich zgłoszonych.

Wyjazd organizowany jest wyłącznie dla członków stowarzyszenia z opłaconą składką na sezon 2023/2024.

Zapisy na wyjazd trwają do 9 stycznia 2024 roku.

Szczegóły wyjazdu z dokładnym rozpisaniem miejsc zbiórek podamy w osobnym komunikacie, po ostatecznym określeniu przez Klub liczby otrzymanych biletów na mecz.
W przypadku dodatkowych pytań odnośnie wyjazdu autokarowego, informacje można otrzymać drogą mailową pisząc na adres: bartek.radecki@aguilablanca.pl

Osoby zainteresowane wyłącznie wejściówkami na mecz (zwłaszcza członkowie stowarzyszenia nie mieszkający w Polsce) proszone są o kontakt mailowy w tytule wpisując „Bilety na mecz w Lipsku” na adres: katarzyna.cenian@aguilablanca.pl

Uprzedzamy jednak, że priorytetowo będą rozpatrywane zgłoszenia osób na wyjazd autokarowy będący dla nas priorytetem, bilety indywidualne przyznane zostaną tylko wtedy, jeżeli nie będą uniemożliwiały zorganizowania wyjazdów autokarowych, co oznacza, że ich ilość może być ograniczona.

Uwaga: nie ma możliwości zapisywania się na dwóch listach: wyjazd autokarowy i indywidualny – osoby takie będą usuwane z listy autokarowej.
Osoby które zapiszą się na wyjazd autokarowy i zostaną wylosowane, a nie stawią się na miejscu zbiórki nie będą miały możliwości samodzielnego odbioru biletu.

.

Archiwum