Zapisy na wyjazd autokarowy do Berlina

17.09.2023 | Bartosz Radecki

Tak blisko Polskiej granicy Real Madryt w Lidze Mistrzów jeszcze nie grał. Mecz z Unionem Berlin to doskonała okazja do wspólnego dopingowania Królewskich przez członków stowarzyszenia Aguila Blanca na sektorze gości Stadionu Olimpijskiego. Zapraszamy wszystkich sympatyków Realu Madryt na kolejny autokarowy wyjazd naszego stowarzyszenia. Tym razem odwiedzimy stolicę Niemiec.

Niestety, jeszcze nie wiemy ile klub Real Madryt przeznaczy nam wejściówek, jednak liczymy, że liczba biletów będzie wystarczająca na zorganizowanie takiego wyjazdu i to w ilości pozwalającej zorganizować kilka autokarów. Planujemy wyruszyć w rekordowej sile pięciu autokarów, przy czym zastrzegamy, że ostateczne decyzje zależne są od liczby otrzymanych biletów oraz liczby chętnych na daną trasę. Koszt wyjazdu wynosi 650 zł, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe.

Wyjazd potrwa 2 dni (12-13 grudnia 2023 roku). W tej cenie zapewniamy:
1. Przejazd autokarem na trasach:
Trasa 1: Warszawa - Łódź - Berlin - Łódź - Warszawa;
Trasa 2: Poznań - Berlin - Poznań
Trasa 3: Kraków – Katowice – Berlin – Katowice – Kraków;
Trasa 4: Wrocław – Berlin – Wrocław
Trasa 5: Gdańsk - Szczecin - Berlin - Szczecin - Gdańsk
Przy czym: w przypadku zbyt małej liczby chętnych Trasa 5 zostanie anulowana, w przypadku zbyt małej liczby otrzymanych biletów Trasa 1 i 2 oraz 3 i 4 zostaną połączone.
2. Ubezpieczenie podróżne
3. Bilet na mecz w sektorze gości
4. Pamiątkowy szalik

Wyjazd z pierwszego miasta na trasach 1, 3 i 5 planowany jest we wczesnych godzinach porannych (5:00-6:00) w dniu meczu, a powrót nastąpi bezpośrednio po zakończeniu meczu. Przyjazd do Warszawy, Krakowa i Gdańska planowany jest w środę (13 grudnia) w godzinach porannych. Wyjazdy z Poznania i Wrocławia planowane są około godziny 9:00, a powrót bezpośrednio po meczu.

Prosimy o bardzo uważne wypełnienie formularza zgłoszeniowego, oprócz standardowych danych jak imię i nazwisko, nr legitymacji, należy także wybrać preferowane miasto wyjazdu. Każdy potencjalny uczestnik powinien też wskazać, czy w przypadku braku wyjazdu z wybranego w formularzu miasta nadal jest zainteresowany wyjazdem. W tym celu należy wskazać alternatywne miasto wyjazdu przy czym alternatywne miasto musi znajdować się na innej trasie niż preferowane. Tylko osoby, które złożą taką deklarację będą brane pod uwagę w losowaniu wejściówek bez względu na zdeklarowane miasto.

Nie przeprowadzamy zapisów na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”, dlatego zgłoszenia przyjmujemy przed oficjalną informacją z klubu dotyczącą ilości przyznanych wejściówek. W przypadku większej ilości zgłoszeń niż otrzymanych biletów przeprowadzone zostanie losowanie. Wówczas ze szczęśliwcami będziemy kontaktować się drogą mailową celem potwierdzenia udziału oraz przekazania szczegółowych danych o sposobie wpłaty.

Wyjazd organizowany jest wyłącznie dla członków stowarzyszenia z ważną legitymacją członkowską oraz opłaconą składką na sezon 2023/2024. Osoby zapisujące się do stowarzyszenia w tym sezonie muszą mieć opłaconą skladkę i zatwierdzoną deklarację czlonkowską w dniu zakończenia zapisów na wyjazd. Aktualni członkowie muszą opłacić składkę na kolejny sezon do dnia zakończenia zapisów na wyjazd.

Zapisy na wyjazd trwają do 31 października 2023 roku.

Szczegóły wyjazdu z dokładnym rozpisaniem miejsc zbiórek podamy w osobnym komunikacie, po ostatecznym określeniu przez Klub liczby otrzymanych biletów na mecz.
W przypadku dodatkowych pytań odnośnie wyjazdu autokarowego, informacje można otrzymać drogą mailową pisząc na adres: bartek.radecki@aguilablanca.pl

Osoby zainteresowane wyłącznie wejściówkami na mecz (zwłaszcza członkowie stowarzyszenia nie mieszkający w Polsce) proszone są o kontakt mailowy w tytule wpisując „Bilety na mecz w Berlinie” na adres: katarzyna.cenian@aguilablanca.pl
Uprzedzamy jednak, że priorytetowo będą rozpatrywane zgłoszenia osób na wyjazd autokarowy będący dla nas priorytetem, bilety indywidualne przyznane zostaną tylko wtedy, jeżeli nie będą uniemożliwiały zorganizowania wyjazdów autokarowych, co oznacza, że ich ilość może być ograniczona.

Uwaga: nie ma możliwości zapisywania się na dwóch listach: wyjazd autokarowy i indywidualny – osoby takie będą usuwane z listy autokarowej.

.

Archiwum