Zapisy na październikowy mecz z Barceloną

28.08.2012 | Darek Dobek

Jedna grupa wróciła w miniony weekend z Barcelony, kolejne dwie szykują się na dzisiejszy wyjazd do Madrytu na rewanż Superpucharu Hiszpanii, a tymczasem ogłaszamy zapisy na kolejny wyjazd na Gran Derbi. Naszym celem jest wysłanie grupy na październikowy mecz z Barceloną na Camp Nou.

Kwestia biletów na to spotkanie zależy oczywiście od Klubu, jednak tym razem, by uniknąć organizowania wyjazdu na ostatnią chwilę, rozpoczynamy zapisy przed otrzymaniem oficjalnej decyzji z Klubu. Prawdopodobieństwo, że otrzymamy pożądaną pulę biletów, jest jednak dość wysokie, gdyż podczas czwartkowego meczu trybuna gości na Camp Nou świeciła pustkami, a przedstawiciele naszego stowarzyszenia byli jedyną zorganizowaną grupą.

W kontekście tego wyjazdu, zmieniamy nieco zasady wysyłania zgłoszeń. Tym razem obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Pragniemy jednak od razu uspokoić wszystkich narzekających na ten sposób zapisów – przed wyjazdem na pierwszy mecz Superpucharu było tak mało zgłoszeń, że ostatecznie musieliśmy zmniejszyć pierwotne zamówienie na bilety. Najprawdopodobniej także i tym razem nie będzie tłumów, więc wszyscy chętni powinni bez problemu załapać się na ten wyjazd.

Postanowiliśmy ponadto wprowadzić bezzwrotne zaliczki (zadatek w rozumieniu Kodeksu Cywilnego). Podczas organizacji poprzednich wyjazdów pojawiało się wiele osób, które wysyłały zgłoszenia, nierzadko miały również wiele uwag odnośnie organizacji, a później rezygnowały z udziału w wycieczce (najczęściej bez podawania przyczyny), więc chcieliśmy w ten sposób zapobiec takiemu podejściu do organizowanych przez nas wyjazdów. Prosimy zatem o przemyślane decyzje przy wysyłaniu zgłoszeń, gdyż zaliczki w wysokości 160 zł (10% całej kwoty wyjazdu, o czym poniżej) nie będą zwracane w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Jest to zwyczajowa praktyka przy organizacji wszelkiego rodzaju wycieczek, a stowarzyszenie Águila Blanca – mając na uwadze podnoszenie poziomu głównego aspektu swojej działalności – również postanowiło pójść tym śladem. Oczywiście gdybyśmy ostatecznie nie otrzymali wejściówek na mecz, a co za tym idzie nie zorganizowalibyśmy wyjazdu, zaliczki zostałyby zwrócone.

To by było na tyle tego przydługiego wstępu, czas wreszcie na konkrety. Szacowana cena wycieczki, która rozpocznie się piątkowym popołudniem, 5 października, a zakończy w poniedziałek (8 października), wynosi 1600 zł (ewentualna nadpłata będzie zwracana po powrocie). Gwarantujemy przelot na trasie Katowice–Barcelona–Warszawa, zakwaterowanie w hostelu w centrum miasta, ubezpieczenie podróżne oraz bilet na mecz FC Barcelona – Real Madryt na trybunie dla kibiców Realu.

Wyjazd a zapisy do stowarzyszenia
W wyjeździe mogą wziąć udział zarówno dotychczasowi, jak i nowi członkowie peñi Águila Blanca. Wszyscy ci, którzy zapisywali się w tym roku, a także ci, którzy chcieliby się jeszcze zapisać, muszą także do czwartku (30 sierpnia), do godz. 22:00 wysłać maila ze zgłoszeniem wg poniższego wzoru, dołączając potwierdzenie zapłaty wpisowego i składki członkowskiej.

Wysłanie zgłoszenia
By zgłosić chęć wyjazdu, należy do czwartku (30 sierpnia), do godz. 22:00 wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na ligowe GD w Barcelonie” na adres kamil.kaminski@aguilablanca.pl. W wiadomości proszę podać:
- imię i nazwisko,
- numer telefonu,
- numer legitymacji (dotychczasowi członkowie)
lub
- załączyć potwierdzenie przelewu za wpisowe i składkę członkowską (osoby zapisane w te wakacje).

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze znajomością i zaakceptowaniem regulaminu. W ciągu kilku godzin od wysłania maila każdy zainteresowany otrzyma odpowiedź z dalszymi instrukcjami i danymi do przelewu zaliczki.

Pytania, na które nie znaleźliście odpowiedzi w powyższym tekście, kierujcie tylko i wyłącznie na adres kamil.kaminski@aguilablanca.pl, w tytule wpisując „Pytanie – ligowe GD w Barcelonie”.

Archiwum