Zapisy do Águila Blanca

11.08.2016 | Dominika Jaworska

Zapisy do Águila Blanca – Polskiego Stowarzyszenia Kibiców Realu Madryt właśnie startują! Serdecznie zachęcamy wszystkich polskich madridistas do dołączenia do oficjalnej peñi Królewskich. Rekrutacja na sezon 2016/2017 potrwa do 10 października bieżącego roku (włącznie). W tym czasie należy uiścić składkę członkowską i wpisowe, a także wysłać deklarację członkowską. Co istotne, ten termin obowiązuje również obecnych członków, którzy chcą pozostać w fanklubie na kolejny sezon. Zaznaczamy, że podstawowym wymogiem, zawartym w naszym statucie, jest ukończenie 18 lat w chwili zapisywania się do Stowarzyszenia. To oznacza, że do Stowarzyszenia wstąpić mogą wyłącznie osoby, które ukończą 18 lat do 10 października.

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAPISAĆ

Stowarzyszenie już od wielu lat organizuje spotkania madridistas przy okazji ligowych meczów Realu Madryt z Barceloną. Specjalne zloty z okazji finału Ligi Mistrzów, w którym występują piłkarze Królewskich, powoli również stają się tradycją. Sami możecie zobaczyć jak to wygląda – zdjęcia z ostatniego zlotu znajdziecie TUTAJ (impreza integracyjna) i TUTAJ (wspólne oglądanie meczu). Członkowie Águila Blanca przy tego typu wydarzeniach zawsze mogą liczyć na przywileje i pierwszeństwo we wszystkich przewidzianych punktach programu. Ale również na co dzień nie zapominamy o zadeklarowanych kibicach. Członkowie Stowarzyszenia uprawnieni są do zniżek w placówkach partnerskich, na przykład u współpracującego z nami od samego początku internetowego sklepu sportowego PodStadionem.pl. Oczywiście nadrzędną formą działalności oficjalnej peñi jest organizowanie wyjazdów na mecze Realu Madryt. Lada dzień pojawi się informacja o pierwszej w tym sezonie wspólnej wyprawie na Santiago Bernabéu. Zaznaczamy, że w wyjazdach uczestniczyć mogą jedynie członkowie Stowarzyszenia.

Dodatkowo, tak jak to było w zeszłym roku, wśród zadeklarowanych członków Stowarzyszenia zostaną rozlosowane cztery oryginalne koszulki Realu Madryt na nowy sezon! Losowanie odbędzie się wśród wszystkich, którzy zapiszą się do Stowarzyszenia lub prolongują członkostwo. O szczegółach poinformujemy już wkrótce na naszej stronie internetowej oraz na naszym facebookowym fanpage’u.

Kolejna ważna informacja dla członków Águila Blanca to fakt, że zloty kibiców będą bezpłatne wyłącznie dla posiadających legitymację naszej peñi. Dla osób niezrzeszonych przewidziana będzie opłata za wstęp na poszczególne punkty wydarzenia, w celu pokrycia kosztów organizacyjnych. Już teraz możemy poinformować o najbliższych planach Stowarzyszenia – w grudniu zlot prawdopodobnie odbędzie się w Poznaniu. Więcej informacji na ten temat pojawi się z odpowiednim wyprzedzeniem.

JAK ZOSTAĆ NOWYM CZŁONKIEM?

Należy wejść na stronę główną Stowarzyszenia, kliknąć przycisk „Zapisz się” i wypełnić internetowy formularz, a także załadować swoje zdjęcie, które zostanie umieszczone na legitymacji członkowskiej. Zdjęcie musi być w formacie JPG, a jego wymiary powinny wynosić 260 pikseli szerokości i 310 pikseli wysokości. Do obróbki fotografii można użyć jednego z wielu bezpłatnych programów dostępnych w sieci, na przykład IrfanView.

Następnie wygenerowaną deklarację należy wydrukować i wysłać na nasz adres korespondencyjny:
Águila Blanca – Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt
ul. Wadowicka 6b/4
30-415 Kraków

Składka członkowska oraz wpisowe wynosi, podobnie jak w poprzednim roku, 55 złotych (40 złotych składki członkowskiej + 15 złotych wpisowego). Należy ją przelać na podane poniżej konto do 10 października. Zebrane pieniądze zarząd Stowarzyszenia wykorzystuje zarówno do codziennej działalności (prowadzenie księgowości, tradycyjna korespondencja, konsultacje prawnicze), jak i przy organizacji zlotów (wynajęcie lokalu, hali do gry w piłkę i tym podobne).

Wpłaty kierujcie na nasz rachunek bankowy:
Tytuł wpłaty: Składka członkowska i wpisowe, [imię i nazwisko], [numer zgłoszenia]
65 1090 1665 0000 0001 1655 3565
BZ WBK Oddział 3. w Krakowie
Águila Blanca – Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt
Osiek, ul. Różana 3
59-300 Lubin

Pragniemy zauważyć, że tylko dopełnienie wszystkich trzech kroków rejestracji – wypełnienie internetowego formularza, wysłanie deklaracji członkowskiej i wpłata pieniędzy – gwarantuje członkostwo w Stowarzyszeniu.

JAK PROLONGOWAĆ CZŁONKOSTWO Z POPRZEDNIEGO SEZONU?

Ci z Was, którzy byli członkami Águila Blanca w sezonie 2015/2016 i nadal chcą przynależeć do naszego Stowarzyszenia, powinni zalogować się na swoje konto na stronie Stowarzyszenia i kliknąć opcję prolongaty członkostwa. W swoim panelu możecie również zaktualizować zdjęcie do legitymacji członkowskiej oraz adres do korespondencji.

W przypadku przedłużenia członkostwa opłata wynosi 40 złotych (składka roczna). Należy wpłacić ją na rachunek bankowy Stowarzyszenia, również do 10 października:
Tytuł wpłaty: Składka członkowska, [imię i nazwisko], [numer legitymacji]
65 1090 1665 0000 0001 1655 3565
BZ WBK Oddział 3. w Krakowie
Águila Blanca – Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt
Osiek, ul. Różana 3
59-300 Lubin

JAK PROLONGOWAĆ CZŁONKOSTWO, JEŚLI NIE ZROBIŁEM TEGO W POPRZEDNIM SEZONIE?

Informacja dla osób, które przegapiły opcję prolongaty członkostwa przy okazji poprzednich zapisów, a chciałyby nadal przynależeć do Stowarzyszenia i zachować swój dotychczasowy numer legitymacji członkowskiej – wystarczy, że w tym roku opłacicie zaległą składkę członkowską za „przeoczony” sezon (lub sezony). W przeciwnym razie, jeżeli planujecie ponownie dołączyć do Águila Blanca obowiązują Was te same zasady, które obowiązują osoby zapisujące się po raz pierwszy (czyli wypełnienie internetowego formularza, przesłanie deklaracji członkowskiej i opłata w wysokości 55 złotych – składka + wpisowe).

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania możecie znaleźć tutaj:

Jednocześnie informujemy, że otrzymanie deklaracji i wpłat będzie aktualizowane w Waszych statusach zgłoszenia co kilka dni. Potwierdzenia otrzymacie na podany przy rejestracji adres mailowy. Prosimy więc o odrobinę cierpliwości przy procesie zatwierdzania otrzymanych deklaracji oraz wpłat.

Informujemy również, że numery legitymacji i legitymacje będą odpowiednio przydzielone i wysłane trzykrotnie – w pierwszej połowie września, w pierwszej połowie października oraz po zakończeniu zapisów, czyli po 10 października.

W razie wszelkich pytań, na które nie znajdziecie odpowiedzi w powyższym tekście, piszcie wyłącznie na adres dominika.jaworska@aguilablanca.pl.

Archiwum