XXV Oficjalny Zlot Kibiców Realu Madryt

28.09.2018 | Dominika Jaworska

Águila Blanca – Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt serdecznie zaprasza na jubileuszowy dwudziesty piąty oficjalny zlot kibiców Realu Madryt w Polsce. Miastem, które ugości madridistas będzie Kraków! Spotkanie odbędzie się w dniach 27-28 października. Jeśli więc czujecie się kibicami Realu – nie może Was tam zabraknąć!

INTEGRACJA
Oficjalnie zlot rozpoczniemy w sobotę 27 października o godzinie 19:00 tradycyjną imprezą integracyjną. Odbędzie się ona w znajomym lokalu dla krakowskiego madridismo, a mianowicie klubie Poli przy ulicy Dietla 97. Przygotowaliśmy dla Was kilka atrakcji. Z racji tego, że w tym roku zrezygnowaliśmy z rozgrywania turnieju w piłkę nożną, postanowiliśmy w zamian zorganizować dwa inne turnieje. Emocje przewidujemy przy tarczy do darta oraz przy grze w piłkarzyki. Oczywiście dla zwycięzców przewidziane są nagrody. Z racji ograniczenia czasowego, w każdym turnieju przewidujemy udział maksymalnie 16 zawodników, bądź 16 par. Aby udostępnić zabawę dla większej ilości osób, jedna osoba może wziąć udział tylko w jednym turnieju. Do zabawy zgłaszamy się w formularzu poniżej. Osoby zakwalifikowane do wzięcia udziału w poszczególnych turniejach zostaną o tym poinformowane mailem przesłanym do godziny 18:00 w piątek przed zlotem, zawierającym również szczegóły dotyczące rozgrywania turniejów.
Przy wejściu sprawdzana będzie lista obecności. Lokal będzie dostępny dla wszystkich uczestników zlotu bezpłatnie.

MECZ
El Clásico obejrzymy w Klubie Studio. Możecie go pamiętać jeszcze sprzed remontu i bliskiej sercom kibiców Realu undécimy. Lokal mieści się przy ulicy Budryka 4. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę 28 października o godzinie 16:15, a Was zapraszamy już na 2 godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Każda osoba, która nie jest członkiem stowarzyszenia Águila Blanca będzie zobligowana do uiszczenia opłaty w wysokości 10 złotych przed wejściem.

Osoby posiadające ważną legitymację członkowską oraz te, które dołączą do Stowarzyszenia w trwających właśnie zapisach na nowy sezon (więcej szczegółów TUTAJ) uczestniczą w imprezie bezpłatnie.

ZAPISY NA ZLOT
Na poszczególne punkty zlotu należy zgłosić się poprzez wypełnienie poniższego formularza:
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Zapisy na zlot potrwają do piątku 26.10.2018 do godziny 18:00.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na naszym fanpage’u na Facebooku:
WYDARZENIE
Pamiętajcie, że dołączenie do wydarzenia na Facebooku nie jest jednoznaczne z wysłaniem zgłoszenia.

Zaznaczamy, że uczestnictwo w zlocie dla członków Águila Blanca i osób, które dołączą do Stowarzyszenia w trwających właśnie zapisach jest bezpłatne. Mogą w nim wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
Informujemy, że osoby które nie wypełnią formularza, nie zostaną wpuszczone bezpłatnie na poszczególne części zlotu.

Przyjedźże do Krakowa!