XXIV Oficjalny Zlot Kibiców Realu Madryt

28.04.2018 | Łukasz Gąsiorek

Stowarzyszenie Águila Blanca zaprasza na dwudziesty czwarty oficjalny zlot kibiców Realu Madryt w Polsce. Tym razem zlot odbędzie się w Gdańsku! Nad Bałtykiem spotkamy się w majowy weekend 5 i 6 maja.

Po krótkiej przerwie związanej z niefortunnym terminarzem wracamy do wspólnego oglądania El Clásico. Mimo niekorzystnej sytuacji w tabeli ligi hiszpańskiej, mecz Realu Madryt z Barceloną to zawsze wyjątkowe wydarzenie i gwarancja niezapomnianych emocji. Zwycięstwo w spotkaniu z odwiecznym rywalem to powód do dumy, dlatego nie mamy wątpliwości, że obie drużyny dadzą z siebie wszystko i zapewnią nam doskonałe widowisko. Gorąco zachęcamy wszystkich do spędzenia tych dwóch dni wspólnie z innymi sympatykami Królewskich nad polskim morzem, gdzie powracamy po blisko 6 latach.

INTEGRACJA

Oficjalnie zlot rozpoczynamy w sobotę 5 maja o godzinie 20-tej tradycyjną imprezą integracyjną. Odbędzie się ona w MK Bowling przy al. Grunwaldzkiej 82. Na miejscu czekają na was tory do kręgli, stoły do bilarda, bogato wyposażone bary oraz impreza w części klubowej. Z całą pewnością warto przyjść, poznać innych kibiców, podyskutować o kwestiach związanych z klubem i przede wszystkim świetnie spędzić czas.

TURNIEJ PIŁKARSKI

W niedzielę 6 maja zapraszamy wszystkich na tradycyjny turniej piłkarski. Drużyny złożone z kibiców Realu Madryt rozpoczną rywalizację o godzinie 10-tej w hali piłkarskiej przy ulicy gen. J. Hallera 16/18.

Drużyny składać się muszą z minimum 5 zawodników (bramkarz + 4 osoby w polu). Rywalizacja toczyć się będzie w dwóch grupach składających się z czterech zespołów. Warunkiem uczestnictwa drużyny jest posiadanie w składzie co najmniej dwóch członków Águila Blanca z opłaconym członkostwem . Każdy zawodnik, który nie jest członkiem stowarzyszenia, a został wcześniej zgłoszony do drużyny, musi zapłacić za udział w turnieju 10zł. Oprócz tradycyjnych medali, koszulek i pucharu dla zwycięskiej drużyny, król strzelców, najlepszy bramkarz i MVP turnieju otrzymają karty podarunkowe, do wykorzystania u naszego partnera, w internetowym sklepie sportowym PodStadionem.pl

Wszyscy zawodnicy muszą mieć ukończone 18 lat.

Utworzone zespoły, kapitan drużyny musi zgłosić poprzez wysłanie maila do 30 kwietnia, do 21:00, według poniższego wzoru, na adres bartek.radecki@aguilablanca.pl.

Temat: Drużyna na turniej – zlot w Gdańśku
1. Nazwa drużyny.
2. Imię i nazwisko kapitana.
3. Skład z podanymi numerami legitymacji członków.

Członkowie stowarzyszenia, którzy nie mają swojej drużyny, a chcą wziąć udział w turnieju, utworzą zespoły składające się z „wolnych strzelców”.

MECZ

El Clásico obejrzymy w tym samym miejscu gdzie dzień wcześniej będziemy się integrować - MK Bowling. Sala klubowa zostanie specjalnie przygotowana na oglądanie meczu Realu Madryt z Barceloną. Tradycyjnie, będziemy typować wynik niedzielnego meczu. Do wygrania tym będzie koszulka Cristiano Ronaldo, ufundowana przez naszego partnera, sklep PodStadionem.pl

Każda osoba, która nie jest członkiem stowarzyszenia Águila Blanca będzie zobligowana do uiszczenia opłaty w wysokości 10zł przed wejściem.
Osoby posiadające ważną legitymację członkowską uczestniczą w imprezie bezpłatnie.

ZAPISY NA ZLOT

Zgłoszenia należy wysyłać najpóźniej do godz. 21:00 30 kwietnia na adres daniel.manczak@aguilablanca.pl, w którego treści należy podać:

Temat: Zgłoszenie na zlot w Gdańsku.
1. Imię i nazwisko
2. Członkostwo w stowarzyszeniu Águila Blanca – TAK/NIE (nr. legitymacji lub nr. zgłoszenia)
3. Sobotnia impreza integracyjna – TAK/NIE
4. Udział w niedzielnym turnieju piłkarskim – TAK/NIE (jeśli masz swoją drużynę, koniecznie wpisz jej nazwę, w przeciwnym razie zostanie Ci przydzielona losowo)
5. Wspólne oglądanie meczu – TAK/NIE
6. Typowany wynik spotkania (zwycięstwo Realu, bądź remis)

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem w ciągu maksymalnie trzech dni. Jeżeli w tym czasie nie otrzymasz wiadomości zwrotnej, zgłoś się ponownie.

Informujemy, że osoba, która nie wyśle zgłoszenia, nie zostanie wpuszczona na poszczególne części zlotu bezpłatnie.

Uczestnictwo w zlocie dla członków stowarzyszenia Águila Blanca jest bezpłatne. Mogą w nim wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na facebooku.

WYDARZENIE

Informujemy również, że dołączenie do wydarzenia na Facebooku nie jest jednoznaczne z wysłaniem zgłoszenia.

Archiwum