XXIII Oficjalny Zlot Kibiców Realu Madryt

17.10.2017 | Bartosz Radecki

Stowarzyszenie Águila Blanca zaprasza na dwudziesty trzeci oficjalny zlot kibiców Realu Madryt w Polsce. Tym razem zlot odbędzie się w Rzeszowie! W stolicy podkarpacia bawić się będziemy w dniach 17-18 listopada.
Terminarz obecnego sezonu ligi hiszpańskiej, zmusił nas, po raz pierwszy w historii, do rezygnacji z organizacji zlotu przy okazji El Clásico. Zdajemy sobie sprawę, że dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia jest datą niefortunną i większość z was miałaby problem z dotarciem na nasze spotkanie. Jednak to nie powstrzyma nas przed kolejnym świętem polskiego madridismo i w czasie zlotu wspólnie obejrzymy El Derbi Madrileño! Będzie to pierwsze spotkanie Atletico i Realu na Wanda Metropolitano i obu ekipom będzie bardzo zależało na zwycięstwie w tym meczu, dlatego będzie to doskonała okazja do spotkania się i obejrzenia tego arcyciekawego widowiska w jak najliczniejszym gronie madridistas. Emocje gwarantowane.

INTEGRACJA
Oficjalnie zlot rozpoczynamy w piątek 17 listopada o godzinie 19 tradycyjną imprezą integracyjną. Odbędzie się ona w Estrada Caffe przy ulicy Rynek 26. Na wejściu sprawdzana będzie lista obecności, lokal będzie dostępny dla uczestników zlotu bezpłatnie.

TURNIEJ PIŁKARSKI

W sobotę 18 listopada zapraszamy wszystkich na tradycyjny turniej piłkarski. Drużyny złożone z kibiców Realu Madryt rozpoczną rywalizację o godzinie 09:30 w hali Strefa Sportu Rzeszów
Drużyny składać się muszą z minimum 5 zawodników (bramkarz + 4 osoby w polu). Rywalizacja toczyć się będzie w dwóch grupach składających się z czterech zespołów. Warunkiem uczestnictwa drużyny jest posiadanie w składzie co najmniej dwóch członków Águila Blanca z opłaconym członkostwem . Każdy zawodnik, który nie jest członkiem stowarzyszenia, a został wcześniej zgłoszony do drużyny, musi zapłacić za udział w turnieju 10zł.
Wszyscy zawodnicy muszą mieć ukończone 18 lat.
Utworzone zespoły, kapitan drużyny musi zgłosić poprzez wysłanie maila do piątku 10.11.2017r, do 21:00, według poniższego wzoru, na adres bartek.radecki@aguilablanca.pl.

Temat: Drużyna na turniej – zlot w Rzeszowie
1. Nazwa drużyny.
2. Imię i nazwisko kapitana.
3. Skład z podanymi numerami legitymacji członków.

Członkowie stowarzyszenia, którzy nie mają swojej drużyny, a chcą wziąć udział w turnieju, utworzą zespoły składające się z „wolnych strzelców”.

MECZ

Derby Madrytu obejrzymy w Klubie LUKR, przy alei Kopisto 1 w budynku Galerii Millenium Hall. Przestronny lokal i blisko 300 miejsc siedzących zapewnią nam komfortowe warunki do oglądania meczu i kibicowania.
Każda osoba, która nie jest członkiem stowarzyszenia Águila Blanca będzie zobligowana do uiszczenia opłaty w wysokości 10zł przed wejściem.
Osoby posiadające ważną legitymację członkowską uczestniczą w imprezie bezpłatnie.

Ze względu na to, że nie znamy jeszcze dokładnej daty meczu, o szczegółach poszczególnych części zlotu poinformujemy w oddzielnym newsie, oraz na naszym facebooku.

ZAPISY NA ZLOT

Zgłoszenia należy wysyłać najpóźniej do godz. 21:00 12 listopada na adres daniel.manczak@aguilablanca.pl, w którego treści należy podać:

Temat: Zgłoszenie na zlot w Rzeszowie.
1. Imię i nazwisko
2. Członkostwo w stowarzyszeniu Águila Blanca – TAK/NIE (nr. legitymacji lub nr. zgłoszenia)
3. Piątkowa impreza integracyjna – TAK/NIE
4. Udział w sobotnim turnieju piłkarskim – TAK/NIE (jeśli masz swoją drużynę, koniecznie wpisz jej nazwę, w przeciwnym razie zostanie Ci przydzielona losowo)
5. Wspólne oglądanie meczu – TAK/NIE
6. Typowany wynik spotkania (zwycięstwo Realu, bądź remis)

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem w ciągu maksymalnie trzech dni. Jeżeli w tym czasie nie otrzymasz wiadomości zwrotnej, zgłoś się ponownie.
Informujemy, że osoba która nie wyśle zgłoszenia, nie zostanie wpuszczona na poszczególne części zlotu bezpłatnie.
Uczestnictwo w zlocie dla członków stowarzyszenia Águila Blanca jest bezpłatne. Mogą w nim wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na facebooku.

WYDARZENIE

Informujemy również, że dołączenie do wydarzenia na Facebooku nie jest jednoznaczne z wysłaniem zgłoszenia.

Archiwum