XXI Oficjalny Zlot Kibiców Realu Madryt

05.11.2016 | Bartosz Radecki

Stowarzyszenie Águila Blanca zaprasza na kolejny, dwudziesty pierwszy oficjalny zlot kibiców Realu Madryt w Polsce. W dniach 2-3 grudnia spotkamy się w Poznaniu.

INTEGRACJA
Oficjalnie zlot rozpoczynamy w piątek 2 grudnia o godzinie 19:00 tradycyjną imprezą integracyjną. Odbędzie się ona w Alibi Club przy Al. Niepodległości 8A. Wejście do lokalu dla członków stowarzyszenia będzie bezpłatne, reszta osób przy wejściu będzie musiała uiścić opłatę w wysokości 5 złotych.
W czasie integracji zorganizowany będzie turniej w piłkarzyki. Przy dwóch stołach rywalizować będzie 16 dwuosobowych zespołów, które zapiszą się do udziału na miejscu. Pierwszeństwo w zapisach mają członkowie stowarzyszenia Águila Blanca

TURNIEJ PIŁKARSKI

W sobotę 3 grudnia zapraszamy wszystkich na tradycyjny turniej piłkarski. Drużyny złożone z kibiców Realu Madryt rozpoczną rywalizację o godzinie 8:30 w sali sportowej UAM przy ulicy Młyńskiej 15.
Drużyny składać się muszą z minimum 5 zawodników (bramkarz + 4 osoby w polu). Rywalizacja toczyć się będzie w dwóch grupach składających się z czterech zespołów. Warunkiem uczestnictwa drużyny jest posiadanie w składzie co najmniej czterech członków Águila Blanca z opłaconym członkostwem . Każdy zawodnik, który nie jest członkiem stowarzyszenia, a został wcześniej zgłoszony do drużyny, musi zapłacić za udział w turnieju 10 złotych.
Wszyscy zawodnicy muszą mieć ukończone 18 lat.
Utworzone zespoły kapitan drużyny musi zgłosić poprzez wysłanie maila do piątku 25.11.2016 roku, do godziny 21:00, według poniższego wzoru, na adres bartek.radecki@aguilablanca.pl.

Temat: Drużyna na turniej – zlot w Poznaniu
1. Nazwa drużyny.
2. Imię i nazwisko kapitana.
3. Skład z podanymi numerami legitymacji członków.

Członkowie stowarzyszenia, którzy nie mają swojej drużyny, a chcą wziąć udział w turnieju, utworzą zespoły składające się z „wolnych strzelców”.

MECZ

El Clásico obejrzymy w MK Bowling znajdującym się w galerii MM przy ulicy św. Marcina 23.
Każda osoba, która nie jest członkiem stowarzyszenia Águila Blanca będzie zobligowana do uiszczenia opłaty w wysokości 10 złotych przed wejściem.
Osoby posiadające ważną legitymację członkowską uczestniczą w imprezie bezpłatnie.

TYPOWANIE

Nie zapominamy o tradycyjnym typowaniu, gdzie do wygrania będzie koszulka Realu Madryt. Tym razem zmieniamy jednak nieco zasady i wszystkich chętnych prosimy o wysłanie typowanego wyniku wraz ze zgłoszeniem na zlot. Jak zawsze nie przyjmujemy typów na zwycięstwo rywala. W przypadku gdy prawidłowo wynik wytypuje więcej osób szczęśliwca wyłonimy w drodze losowania. Jeśli Królewscy zawiodą, koszulkę wylosujemy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w typowaniu. Poza wysłaniem swojego typu niezbędnym warunkiem do wygrania koszulki jest uczestnictwo w zlocie.

ZAPISY NA ZLOT

Zgłoszenia należy wysyłać najpóźniej do godz. 23:59 w 30 listopada na adres daniel.manczak@aguilablanca.pl, w którego treści należy podać:

Temat: Zgłoszenie na zlot w Poznaniu, 2-3 grudnia 2016.
1. Imię i nazwisko
2. Członkostwo w stowarzyszeniu Águila Blanca – TAK/NIE (nr legitymacji)
3. Piątkowa impreza integracyjna – TAK/NIE
4. Udział w sobotnim turnieju piłkarskim – TAK/NIE (jeśli masz swoją drużynę, koniecznie wpisz jej nazwę, w przeciwnym razie zostanie Ci przydzielona losowo)
5. Wspólne oglądanie meczu – TAK/NIE
6. Typowany wynik meczu

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem w ciągu maksymalnie trzech dni. Jeżeli w tym czasie nie otrzymasz wiadomości zwrotnej, zgłoś się ponownie.
Informujemy, że osoba która nie wyśle zgłoszenia, nie zostanie wpuszczona na poszczególne części zlotu bezpłatnie.
Informujemy również, że dołączenie do wydarzenia na Facebooku nie jest jednoznaczne z wysłaniem zgłoszenia.
Uczestnictwo w zlocie dla członków stowarzyszenia Águila Blanca jest bezpłatne. Mogą w nim wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Archiwum