XVIII oficjalny zlot kibiców Realu Madryt w Polsce

24.02.2015 | Łukasz Gąsiorek

Zgodnie z tradycją i wcześniejszymi zapowiedziami Águila Blanca i RealMadryt.pl zapraszają na osiemnasty oficjalny zlot kibiców Realu Madryt w Polsce, na którym tym razem spotkamy się we Wrocławiu, w dniach 21-22 marca 2015 r.

INTEGRACJA
Zlot w stolicy Dolnego Śląska rozpoczniemy w sobotę 21 marca od tradycyjnej imprezy integracyjnej, która będzie miała miejsce w Padbarze budynek TIMES, ul Kazimierza Wielkiego 1. Na miejscu, w przerwach pomiędzy gorącymi dyskusjami na tematy bieżące, rozegramy Turniej w Fifę. Ponadto będzie okazja pograć w różne gry zarówno planszowe jak i te na konsole.

TURNIEJ PIŁKARSKI
Główne wydarzenia zlotu czekają nas w niedzielę 22 marca, którą rozpoczniemy od turnieju piłkarskiego, który odbędzie się w kompleksie sportowym przy Stadionie Olimpijskim przy alei Paderewskiego na dwóch boiskach w godzinach 12-17. UWAGA! W turnieju wystąpią wyłącznie zespoły, które mają w składzie co najmniej jednego członka Águila Blanca. Wszyscy zawodnicy muszą mieć ukończone 18 lat.
Utworzone zespoły, kapitan drużyny musi zgłosić poprzez wysłanie maila do poniedziałku 16.03.2015r, do 21:00, według poniższego wzoru, na adres daniel.manczak@aguilablanca.pl.

Temat: Drużyna na turniej – zlot w Wrocławiu
1. Nazwa drużyny.
2. Imię i nazwisko kapitana.
3. Skład.
Członkowie stowarzyszenia, którzy nie mają swojej drużyny, a chcą wziąć udział w turnieju, utworzą zespoły składające się z „wolnych strzelców”.

OGLĄDANIE MECZU
Danie główne, czyli El Clásico, obejrzymy podobnie jak 3 lata temu w klubie Tawerna mieszczącym się przy ul Wróblewskiego 9. Mamy nadzieję, że podobnie jak poprzednim razem, będziemy mogli świętować dobry wynik naszych ulubienców.

Szczegóły odnośnie poszczególnych punktów zlotu podamy w najbliższych dniach, dlatego prosimy o uważne śledzenie naszej strony i profilu na facebooku.

ZAPISY NA ZLOT
Zgłoszenia należy wysyłać najpóźniej do godz. 21:00 w poniedziałek 16 marca na adres aga.borkowska@aguilablanca.pl, w którego treści należy podać.
Temat: Zgłoszenie na zlot we Wrocławiu, 21-22 marca 2015 roku
1. Imię i nazwisko
2. Członkostwo w stowarzyszeniu Águila Blanca – TAK/NIE
3. Sobotnia impreza integracyjna – TAK/NIE
4. Chęć uczestnictwa w Turnieju Fify – TAK/NIE
5. Udział w niedzielnym turnieju piłkarskim – TAK/NIE (jeśli masz swoją drużynę, koniecznie wpisz jej nazwę, w przeciwnym razie zostanie Ci przydzielona losowo)
6. Wspólne oglądanie meczu w Tawernie – TAK/NIE

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem w ciągu maksymalnie trzech dni. Jeżeli w tym czasie nie otrzymasz wiadomości zwrotnej, zgłoś się ponownie.

NOCLEGI
Istnieje możliwość pomocy przy zorganizowaniu noclegu na czas zlotu. Jeżeli nie wiecie, jaki hostel zarezerwować, wyślemy Wam kilka propozycji w dogodnej lokalizacji. Wszyscy ci, którzy chcą uzyskać pomoc w tym zakresie, niech wyślą maila o tytule „Nocleg podczas zlotu we Wrocławiu” na adres aga.borkowska@aguilablanca.pl, w treści podając informacje, jakich dni ma dotyczyć nocleg.

Jak przy poprzednich zlotach partnerem XVIII oficjalnego zlotu kibiców Realu Madryt w Polsce jest sklep PodStadionem.pl.

Informujemy również, że dołączenie do wydarzenia na Facebooku nie jest jednoznaczne z wysłaniem zgłoszenia.

Uczestnictwo w zlocie jest bezpłatne. Mogą w nim wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, a pierwszeństwo uczestnictwa w każdym z wydarzeń mają członkowie Águila Blanca.

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące zlotu, na które nie znaleźliście odpowiedzi, piszcie na adres aga.borkowska@aguilablanca.pl.