Wyjazd na Derby Madrytu!

01.02.2018 | Agnieszka Borkowska

Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt - Águila Blanca, nie zwalnia tempa i zaprasza Was na kolejny wyjazd. Tym razem polecimy do stolicy Hiszpanii na Derby Madrytu.

Wyjazd potrwa od 06 do 10 kwietnia 2018 roku. Orientacyjny koszt to 2000 złotych , przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. W tej cenie zapewniamy: przelot, noclegi w hotelu w pokojach dwuosobowych w samym centrum Madrytu, bilet na mecz Real Madryt - Atlético Madryt oraz ubezpieczenie podróżne. Wylot planowany jest wieczorem 06 kwietnia 2018r. z Warszawy Modlin, a przylot późnym wieczorem 10 kwietnia 2018r. do Wrocławia.

W wyjeździe mogą uczestniczyć tylko członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką na sezon 2017/18. Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na Derby Madrytu” na adres: aga.borkowska@aguilablanca.pl Termin zapisów mija w niedziele 4 lutego o godzinie 12:00.

,W e-mailu proszę podać następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
– numer legitymacji członkowskiej

W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.

Archiwum