Wyjazd na Derby Madrytu na Wanda Metropolitano!

21.12.2018 | Kamil Kamiński

Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt - Águila Blanca zaprasza Was na pierwszy wyjazd w nowym roku. Tym razem polecimy do stolicy Hiszpanii na Derby Madrytu, które będą rozegrane na wrogim dla nas stadionie Wanda Metropolitano.

Wyjazd potrwa od 8 lutego do 11 lutego 2019 roku. Orientacyjny koszt to 2000 złotych, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. W tej cenie zapewniamy: przelot, noclegi w hotelu, bilet na mecz Atlético Madryt - Real Madryt oraz ubezpieczenie podróżne. Wylot planowany jest na 8 lutego z Krakowa (wczesnym rankiem), a przylot na 11 lutego również do Krakowa.

W wyjeździe mogą uczestniczyć tylko członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką na sezon 2018/19.

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na Derby Madrytu” na adres: kamil.kaminski@aguilablanca.pl Termin zapisów mija w poniedziałek 24 grudnia o godzinie 15:00.

W e-mailu proszę podać następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
numer legitymacji członkowskiej

W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.

Archiwum