Wyjazd do Malagi!

06.02.2018 | Bartosz Radecki

Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt - Águila Blanca zaprasza do słonecznej Andaluzji na wyjazdowy mecz Królewskich. W kwietniu pierwszy raz będziecie mieli okazję uczestniczyć w organizowanym przez nas wyjeździe na stadion rywala. Będziecie mogli spędzić kilka dni w Maladze - zwiedzić miasto, wypocząć na plażach Costa del Sol, a przede wszystkim obejrzeć spotkanie Malaga – Real Madryt odbywające się na Estadio La Rosaleda.

Wyjazd potrwa od 13 do 17 kwietnia 2018 roku. Orientacyjny koszt to 1900 złotych, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. W tej cenie zapewniamy: przelot, noclegi w hotelu w pokojach dwuosobowych w samym centrum Malagi, bilet na mecz Malaga – Real Madryt oraz ubezpieczenie podróżne. Wylot planowany jest w godzinach porannych 13 kwietnia z Wrocławia, a powrót 17 kwietnia w okolicach południa do Warszawy – Modlina.

W wyjeździe mogą uczestniczyć tylko członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką na sezon 2017/18. Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd do Malagi” na adres: bartek.radecki@aguilablanca.pl Termin zapisów mija w poniedziałek 12 lutego o godzinie 12:00.

W e-mailu proszę podać następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
– numer legitymacji członkowskiej

W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.

Archiwum