Wyjazd do Dortmundu

31.08.2016 | Daniel Mańczak

Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt, Águila Blanca, ma przyjemność zaprosić na pierwszy w sezonie 2016/17 wyjazd autokarowy. Tym razem wybierzemy się na mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów do Dortmundu.

Wyjazd potrwa 2 dni (27-28 września 2016 roku). Orientacyjny koszt to 600 złotych, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. W tej cenie zapewniamy: przejazd autokarem na trasie Warszawa - Poznań - Dortmund - Poznań - Warszawa, ubezpieczenie podróżne oraz bilet na mecz w sektorze gości. Wyjazd z Warszawy planowany jest około godz. 23:00 w poniedziałek (26 września), a powrót po zakończeniu meczu. Przyjazd do Warszawy planowany jest w środę (28 września) w godzinach popołudniowych.

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd do Dortmundu” na adres: daniel.manczak@aguilablanca.pl

W e-mailu proszę podać następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
– numer legitymacji członkowskiej (dla osób które zapisały się dopiero w tym roku podają numer zgłoszenia).

Nie chcemy zapisów przeprowadzać na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”, dlatego zgłoszenia przyjmujemy przed oficjalną informacją z klubu dotyczącą ilości przyznanych wejściówek. W przypadku większej ilości zgłoszeń niż otrzymanych biletów przeprowadzone zostanie losowanie. Wówczas ze szczęśliwcami będziemy kontaktować się telefonicznie celem potwierdzenia udziału oraz przekazania szczegółowych danych personalnych.

Wyjazd organizowany jest wyłącznie dla członków stowarzyszenia z ważną legitymacją członkowską oraz opłaconą składką na sezon 2016/17 (dotyczy osób nowo zapisanych). Szczegóły wyjazdu z dokładnym rozpisaniem miejsc zbiórek podamy w osobnym komunikacie.

Osoby zainteresowane wyłącznie wejściówkami na mecz (zwłaszcza członkowie stowarzyszenia nie mieszkający w Polsce) proszone są o kontakt mailowy w tytule wpisując „Bilety na mecz w Dortmundzie” na adres katarzyna.cenian@aguilablanca.pl. Uprzedzamy jednak, że priorytetowo będą rozpatrywane zgłoszenia osób na wyjazd autokarowy, a liczba biletów indywidualnych może być ograniczona. Cena wejściówki to 58 euro.

Archiwum