Walentynkowy wyjazd do Madrytu

12.12.2017 | Agnieszka Borkowska

Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt - Águila Blanca, ma przyjemność zaprosić na pierwszy noworoczny wyjazd do Madrytu. Tym razem polecimy do stolicy Hiszpanii w walentynki.

Wyjazd potrwa od 08 do 15 lutego 2018 roku. Orientacyjny koszt to 2400 złotych , przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. W tej cenie zapewniamy: przelot, noclegi w hotelu, bilety na dwa mecze Real Madryt – Real Sociedad oraz Real Madryt - PSG oraz ubezpieczenie podróżne. Wylot planowany jest 08 lutego 2018r. z Poznania, a przylot 15 lutego 2018r. do Poznania.

W wyjeździe mogą uczestniczyć tylko członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką na sezon 2017/18. Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd do Madrytu” na adres: aga.borkowska@aguilablanca.pl Termin zapisów mija w sobotę 16 grudnia o godzinie 12:00.

W e-mailu proszę podać następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
– numer legitymacji członkowskiej

W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.

Archiwum