Szczegóły wyjazdu do Monachium

22.04.2018 | Kamil Kamiński

Wyjazd do Monachium na spotkanie 1/2 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów zbliża się wielkimi krokami, wobec czego prosimy uczestników o zapoznanie się z poniższymi informacjami.
Jedziemy dwoma autokarami (biuro podróży Sindbad), które wyruszają z Krakowa oraz Warszawy.

Trasa Kraków – Katowice – Wrocław – Monachium.
1. Kraków Dworzec MDA ul. Bosacka 18 (górna płyta) - podstawienie autokaru 24.04 godz. 23:30 – wyjazd 25.04 godz. 00:00
2. Katowice Stacja BP przy A4 Al. Górnośląska 55 (kierunek Wrocław przy Hotelu Campanille) – zbiórka 01:00 – wyjazd 01:15
3. Wrocław parking przy ul. Ślężnej (wjazd na parking przy skrzyżowaniu ul. Ślężnej i Kamiennej) – zbiórka 03:30 – wyjazd 03:45
Przyjazd do Monachium ok. 13:30-14:00

Trasa Warszawa – Poznań – Monachium.
1. Warszawa parking przy Kinotece pod PKiN – podstawienie autokaru 24.04 godz. 22:30 – wyjazd godz. 23:00
2. Poznań Dworzec Letni przy ul. Dworcowej – zbiórka godz. 02:30 (25.04) – wyjazd 02:45-03:00
Przyjazd do Monachium ok. godz. 13:30-14:00
UWAGA! W autokarach panuje zakaz nadmiernego spożywania alkoholu. Również osoby, które będą pod wpływem alkoholu nie będę wpuszczane do autokaru. Águila Blanca w takim przypadku nie przewiduje zwrotu wpłaconych środków na wyjazd. Dodatkowo wszyscy uczestnicy będą zobowiązani do zapoznania się oraz podpisania regulaminu wyjazdowego.

Monachium.
Po przyjeździe na miejsce uczestnicy otrzymają swoje bilety (imienne) oraz opaski, których nie można zdjąć, aż do momentu wejścia na stadion. Bilet, opaska oraz dokument tożsamości będzie sprawdzany przy wejściu na stadion.
Po załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności związanych z wejściówkami, uczestnicy będą mieć czas wolny.
Na stadion każdy udaje się indywidualnie.

Transport na stadion.
Najlepszym rozwiązaniem jest wybór komunikacji miejskiej (szybka kolej miejska S-Bahn), która bezpiecznie i w kilka minut dowiezie kibiców do celu. W tym celu musimy udać się na główną lub wschodnią stację Monachium. Stamtąd należy jechać, aż do Marienplatz (ew. zacząć podróż właśnie z tej stacji, ponieważ znajduje się ona w ścisłym centrum miasta), gdzie trzeba się przesiąść na linię U6 w kierunku Garching-Forschungszentru. Najlepiej wysiąść na stacji Fröttmaning – skąd pieszo można dostać się na stadion (10-15 minut, odległość to około 1,5 kilometra).
Każdy uczestnik powinien zabezpieczyć ok. 8-10 euro na transport.

Po meczu.
Po spotkaniu należy udać się na parking dla autokarów (nie później niż 40 minut po zakończeniu spotkania), który znajduję się niedaleko stadionu, skąd wyruszymy w trasę powrotną. Warto również zaznaczyć, że przy stadionie znajdują się dwa parkingi, jeden dla samochodów osobowych – który jest bezpośrednio przy wyjściach – oraz drugi, dla autokarów (ok. 10 minut pieszo) i to tam będzie czekać nasz transport.

Archiwum