Szczegóły III specjalnego zlotu w Warszawie

28.05.2017 | Bartosz Radecki

Już za niecały tydzień kibice Realu Madryt będą, miejmy nadzieję, świętować kolejne zdobycie Pucharu Europy. Ponieważ nie ma nic lepszego od oglądania najważniejszego meczu sezonu razem z osobami dzielącymi wspólną pasję, jaką jest Real Madryt, przypominamy że Águila Blanca serdecznie zaprasza wszystkich kibiców Królewskich na III specjalny zlot kibiców do Warszawy.

Piątkowa integracja
Spodziewamy się, że część osób przyjedzie do stołecznego miasta już dzień wcześniej, dlatego zgodnie ze zlotową tradycją zachęcamy do integracji z miejscowymi kibicami Realu Madryt, którzy spotykają się w Clubie Stereo, przy ul. Nowy Świat 21 (wejście przez bramę od ulicy, na samym końcu podwórka) (fanpage na Facebooku: Club Stereo ). Widzimy się w piątek 2 czerwca od godziny 20:00. W klubie mamy dla siebie całą salę VIP, gdzie będzie można w spokoju posiedzieć ze znajomymi. Jeżeli ktoś będzie miał ochotę potańczyć warunki do tego zapewni DJ grający klasyczne hity przy których będziecie mogli pobawić się na parkiecie. Uczestnicy którzy zapiszą się na wspólną integrację dostaną opaski uprawniające do niższych cen przy barze (piwo 0,5l, kieliszek wina, kieliszek wódki). Serdecznie zapraszamy.

Walne zebranie
W sobotnie popołudnie, na kilka godzin przed meczem, wszystkich członków Águila Blanca zapraszamy do uczestnictwa w walnym zebraniu, na którym podsumujemy kolejny rok działalności Stowarzyszenia, podzielimy się planami na przyszłość i wysłuchamy Waszych uwag i propozycji.
Walne Zebranie odbędzie się o godzinie 13:00 w sobotę 3 czerwca 2017 roku w Warszawie, w Golden Floor Plaza w budynku Millenium Plaza, Al. Jerozolimskie 123A.

Przypominamy także, że do udziału w Walnym Zebraniu uprawnieni są wyłącznie członkowie Stowarzyszenia. Wszelkie pytania odnośnie Walnego Zebrania i zagadnień z nim związanych prosimy kierować na adres: lukasz.gasiorek@aguilablanca.pl

Mecz
Na wspólne oglądanie finału Ligi Mistrzów zapraszamy wszystkich madridistas do Klubu Hulakula - rozrywkowe centrum miasta, przy ul. Jagiellońskiej 82c. W specjalnie wydzielonej dla nas strefie będziecie mogli obejrzeć mecz w komfortowych warunkach na unikalnym, 6 metrowym ekranie. Dodatkowo na głównej sali znajduje się kilkanaście dużych ekranów i telewizorów. W zamkniętej wyłącznie dla nas sali klubowej, na dwóch rzutnikach obejrzycie ten mecz w wyjątkowej, typowo kibicowskiej atmosferze. W tej właśnie sali będzie znajdował się 'młyn', a więc wszystkie osoby chcące wspierać Królewskich głośnym dopingiem muszą się tam znaleźć. Jeżeli pogoda pozwoli, mecz zostanie również puszczony na dużym ekranie w ogródku przylegającym do klubu, do którego bezpośrednie wyjście znajduje się właśnie w naszej sali.

Wejście do lokalu z listy rozpocznie się od godziny 17. Każda osoba która zapisze się na zlot wysyłając do nas zgłoszenie otrzyma przy wejściu specjalną opaskę uprawniającą do zajęcia miejsc w naszych strefach. Osoby te muszą być na miejscu do godziny 20. Wszyscy członkowie naszego stowarzyszenia do Hulakula wchodzą za darmo. Osoby nie będące naszymi członkami przy wejściu będą proszone o uiszczenie opłaty w wysokości 10zł, a po godzinie 20:00 - 20zł. Prosimy o wcześniejsze przygotowanie legitymacji członkowskich, bądź potwierdzenia wysłania zgłoszenia, oraz odpowiednio wyliczone kwoty, aby ułatwić weryfikację i wpuszczanie do lokalu. Po godzinie 20:00 nasi członkowie będą mogli wejść do klubu za darmo wyłącznie za okazaniem legitymacji członkowskiej.

W oczekiwaniu na mecz będziecie mogli umilić sobie czas grając w kręgle bądź bilard. Hulakula oferuje 28 torów bowlingowych, oraz 8 stołów do bilarda. 
Po meczu, rozpocznie się impreza klubowa, której punktem kulminacyjnym będzie występ hiszpańskiego DJ'a Saka Noela. Oczywiście wszyscy uczestnicy zlotu będą mogli zostać w klubie i bawić się (a miejmy nadzieję świętować) do białego rana. Przy tej okazji gorąca prośba, aby od razu po meczu opuścić parkiet, w celu przygotowania go do imprezy klubowej.

Aby dojechać do Hulakula należy wysiąść na przystanku Batalionu Platerówek z tramwajów linii 18 bądź 20. Wszystkie pomocne informacje znajdziecie na stronie https://jakdojade.pl/warszawa

Typowanie
Mamy zaszczyt ogłosić, że podobnie jak przy okazji poprzedniego specjalnego zlotu z okazji finału Ligi MIstrzów sklep PodStadionem.pl został oficjalnym partnerem warszawskiego zlotu na finał Ligi Mistrzów. Razem z PodStadionem.pl ponownie proponujemy, będące już bez wątpienia stałym elementów naszych zlotów przedmeczowe typowanie. Zasady bez zmian, nie przyjmujemy typów zakładających porażkę, dopuszczamy typy zakładające wynik remisowy lub zwycięstwo Królewskich. W przypadku, gdy prawidłowo wynik wytypuje więcej osób, szczęśliwca wyłonimy w drodze losowania. Jeśli Królewscy zawiodą, to nagrodę wylosujemy spośród wszystkich, którzy pojawili się na zlocie i wzięli udział w typowaniu. Jedna, bardzo ważna uwaga - przy typowaniu należy uwzględnić możliwą dogrywkę, ponieważ w jej przypadku wiążący dla rozstrzygnięcia konkursu będzie wynik po 120, a nie 90 minutach gry. Dla zwycięzcy zabawy sklep PodStadionem.pl ufundował nagrodę, o tym co nią będzie poinformujemy w oddzielnym newsie. Swoje typy tym razem wysyłacie razem ze zgłoszeniem.

Aby wziąć udział w zlocie i skorzystać z wszystkich atrakcji, które oferuje nam Hulakula, należy wysłać zgłoszenie na adres daniel.manczak@aguilablanca.pl najpóźniej do 1 czerwca bieżącego roku o treści:
Temat: Zgłoszenie na finał Ligi Mistrzów 2017
1. Imię i nazwisko
2. Członek Stowarzyszenia: TAK/NIE (jeżeli tak, podaj nr legitymacji)
3. Piątkowa integracja: TAK/NIE
4. Wspólne oglądanie meczu: TAK/NIE
5. Typowany wynik meczu

Przypominamy również o możliwości nabycia specjalnych koszulek zlotowych, które można zamawiać tutaj. Koszulki będą również do nabycia podczas piątkowej integracji i przed sobotnim meczem, gdzie ich cena będzie wynosiła jedynie 30 zł dla członków stowarzyszenia, oraz 40 zł dla pozostałych osób– więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Zapraszamy do zapisywania się na wydarzenie na Facebooku. Dołączenie do wydarzenia nie jest równoznaczne z wysłaniem zgłoszenia! Jeżeli chcesz oglądać z nami mecz, koniecznie wyślij zgłoszenie. Do zobaczenia w Warszawie!

Archiwum