Stwórz z nami kalendarz na 2022 rok!

08.07.2021 | Agnieszka Borkowska


Wielkimi krokami zbliża się finał EURO 2020, a w Valdebebas sztab szkoleniowy pod wodzą Carlo Ancelottiego z garstką dostępnych piłkarzy rozpoczął już przedsezonowe przygotowania. My także myślami jesteśmy przy nadchodzącym sezonie i najwyższy czas, żeby uchylić Wam rąbka tajemnicy czego możecie się w nim spodziewać.

Sytuacja w minionym sezonie była nietypowa, ale powrót kibiców na stadiony w końcu wydaje się być prawdopodobny. Ze względu na tłumy Madridistas stęsknionych za oglądaniem swoich ulubieńców z wysokości trybun i wiele niewiadomych związanych z dostępnością biletów, nie możemy na obecny moment powiedzieć, kiedy uda nam się zorganizować pierwszy wyjazd po długiej przerwie, ale oczywiście zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby stało się to jak najszybciej.

Tymczasem, jeśli brakuje Wam przechadzek po stolicy Hiszpanii, chcemy umilić ten czas oczekiwania prezentem od nas, do którego współtworzenia serdecznie Was zapraszamy! Wszyscy nowi członkowie i osoby, które przedłużą członkostwo na sezon 2021/22 otrzymają od nas kalendarz na rok 2022 ze zdjęciami Madrytu, widzianego oczami członków stowarzyszenia Águila Blanca. Jeśli chcesz pochwalić się swoim talentem fotograficznym koniecznie wyślij nam zdjęcie swojego autorstwa! Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć najlepsze zostaną umieszczone w kalendarzu, który zawiśnie na ścianach domów członków naszego stowarzyszenia.

Każda osoba może wysłać maksymalnie 15 zdjęć, dlatego oprócz oczywistych miejsc, które odwiedzają wszyscy kibice, jak Plaza de Cibeles czy Estadio Santiago Bernabeu, zachęcamy do wysyłania także zdjęć innych miejsc w Madrycie, znanych i tych mniej znanych - może natknęliście się na urokliwą uliczkę, udało Wam się uchwycić piękny zachód słońca na tle panoramy miasta albo sfotografowaliście jedzenie, którego sam widok ożywia wspomnienia i przenosi Was wprost do hiszpańskiej stolicy..? Podzielcie się tym z nami! Na Wasze zdjęcia czekamy do 8.08.2021 r.

Zdjęcia należy wysyłać na maila konkursy@aguilablanca.pl w treści maila podając:
- numer członkowski lub numer zgłoszenia w przypadku nowych członków
- informację czy zdjęcie w kalendarzu ma być podpisane Twoim imieniem i nazwiskiem czy wolisz pozostać anonimowy
- klauzulę "Oświadczam, że jestem autorem zdjęć wysłanych w niniejszej wiadomości i zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie ich przez Stowarzyszenie Águila Blanca do produkcji kalendarza na rok 2022. Niniejsza zgoda może zostać wycofana w ciągu 48 godzin od jej wyrażenia. Rozumiem, że po upływie tego czasu Stowarzyszenie Águila Blanca może nie uwzględnić mojej prośby o wycofanie zdjęcia z konkursu."
- opcjonalnie: informację co przedstawiają zdjęcia (zwłaszcza jeśli jest to mało znane miejsce; jeśli nie pamiętasz - nie martw się, to informacja opcjonalna, choć miło widziana)
- informację czy w razie wybrania Twojego zdjęcia do kalendarza chciałbyś otrzymać drugi egzemplarz?

UWAGA! Pamiętaj, że jakość zdjęcia jest istotna, więc w treści maila możesz zamieścić link do folderu online, w którym dostępne są zdjęcia w dobrej jakości (prosimy o zdjęcia, które będą miały minimum 3000 x 3000 pikseli). Nie zmniejszaj rozmiaru zdjęć w celu "zmieszczenia ich" w mailu. Zdjęcia słabej jakości nie mogą zostać użyte w kalendarzu i zostaną odrzucone.

Czekamy z niecierpliwością na Wasze zdjęcia! ¡Hala Madrid!

Zdjęcie kalendarza poglądowe. Ostateczna wersja kalendarza może się różnić od przedstawionej na grafice.

Archiwum